Кузьмін про суд над Медведчуком: Він в пух і прах розбиває звинувачення прокуратури

Кузьмін про суд над Медведчуком: Він в пух і прах розбиває звинувачення прокуратури
Читать на русском

"Тепер слово за адвокатами", підкреслив нардеп.

"Медведчук в пух і прах розбиває звинувачення прокуратури. Абсурдність цих звинувачень очевидна вже всім присутнім у залі суду".

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат від "Опозиційною платформи - За життя" Ренат Кузьмін, передає "112 Україна".

"Я виступаю проти політичного курсу чинної української влади", - заявив Медведчук суду, ще раз звернувши увагу на політичну мотивацію його кримінального переслідування.

Тепер слово за адвокатами.

Нагадаємо, сьогодні, 13 травня, о 13:00 почалося засідання Печерського райсуду, де розглядається справа голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.

Раніше адвокати Віктора Медведчука Кирпичов К. Х. і Чередниченко Л. В. заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови - Ірини Венедиктової щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука - незаконні.

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади-відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається - політична розправа за його принципову позицію.

"Заявляю, що я перебуваю в Україні і не збираюся ховатися від правосуддя. Я і далі буду брати участь у законних слідчих діях і домагатися справедливості як для себе, так і для всіх українських виборців, які довірили мені високе звання народного депутата України", - підкреслив опозиційний політик.

Нагадаємо, 20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб - серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik.

За останні 2 місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували більше 16 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Ізраїль оголосив мобілізацію 7000 резервістів: мають прибути в повній бойовій готовності
У Данії через сморід викопають і спалять 4000000 убитих норок