Кузьмін: Після історії з мережею АЗС Glusco західні інвестори будуть обходити Україну стороною

Кузьмін: Після історії з мережею АЗС Glusco західні інвестори будуть обходити Україну стороною
Читать на русском

Як стверджує політик, "влада вирішила придумати порушення в "Глуско", яких не було".

Методи, за допомогою яких в Україні практично знищили бізнес компанії "Глуско", стали б передумовою для "відставки силовиків і імпічменту президента в будь-якій країні, крім нашої".

Таку думку висловив український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційною платформи - За життя" Ренат Кузьмін, передає "Перший Незалежний".

"Це стало б сенсацією з подальшими відставками силовиків і імпічментом президента в будь-якій іншій країні, крім нашої.

Це я про методи знищення бізнесу компанії "Глуско", заправки якої донедавна працювали в Україні.

Поясню. Президент Зеленський поставив завдання силовикам знищити бізнес ізраїльсько-швейцарської компанії "Глуско", яка, як йому здається, працює на Медведчука.

Зараз не має значення причина, з якої президент дав таку команду: через ненависть до Медведчука, через бажання подражнити Путіна, через банальне бажання віджати чужий бізнес на користь Коломойського — зараз це неважливо", - підкреслює Кузьмін.

Як стверджує політик, "влада вирішила придумати порушення в "Глуско", яких не було".

"Важливо інше. Враховуючи, що компанія не допускала жодних порушень, влада вирішила ці порушення придумати, тобто сфабрикувати. Нічого кращого придумати не змогли, окрім як звинуватити "Глуско" в торгівлі неякісним бензином. Сфабрикувати справу, як завжди, доручили СБУ, а саме підрозділу кібербезпеки. Який стосунок кібербезпека має до якості бензину на заправках, знає, мабуть, тільки сам автор сфабрикування справи — голова СБУ Баканов.

Коротше кажучи, СБівці знайшли в Києві такого собі безробітного з гарним російським прізвищем Якимович. За заявою цього Якимовича порушили кримінальну справу, з матеріалів якої випливає, увага(!), що він, Якимович, на автомобілі, орендованому ним у не встановленої слідством особи, виїхав до Херсона. Там у Херсоні він заправив машину цього не встановленого слідством власника бензином на заправці "Глуско", після чого мотор машини забарахлив. У не встановленій слідством авторемонтній майстерні не встановлений слідством автослюсар розповів Якимовичу про те, що причиною поломки мотора, можливо, є неякісний бензин із заправки "Глуско"... Весь.

Цього "фактажу" вистачило для того, щоб заарештувати весь бензин "Глуско" на всіх заправках у всіх областях України, опечатати заправки, склади та нафтобази "Глуско", а їх понад 110, і фактично заблокувати роботу підприємства, яке, до речі, за договором заправляло не тільки автомобілі швидкої допомоги, МНС та інших державних структур, а й літаки в аеропортах.

А податків це підприємство платило більш ніж 2 мільярди на рік, що більше, ніж бюджет, наприклад, всієї фіскальної служби України, яка зараз розслідує цю кримінальну справу.

Вже понад місяць підприємство не працює. Іноземні інвестори несуть прямі збитки, а клієнти "Глуско" поступово переходять на обслуговування до компаній, пов'язаних з олігархом Коломойським. Як казав дід Панас: "Ось така х..ня, малята...""- заявив політик.

Також Ренат Кузьмін опублікував копію свого депутатського звернення, в якому вимагає від генпрокурора Венедиктової "порушити кримінальну справу проти "інвестняні" і за сумісництвом оперуповноваженого СБУ з кібербезпеки Щебета. Документ за посиланням: https://www.facebook.com/RRKuzmin/posts/ 3853641824712081 ".

"А всім причетним до цієї афери раджу приготуватися до багатомільйонних позовів інвесторів - громадян Швейцарії та Ізраїлю. Відшкодовувати збитки доведеться обов'язково. Комусь – у цивільному порядку, а комусь – у кримінальному.

Ну, і ще. Наостанок. Як думаєте, західні інвестори в чергу вишикуються для того щоб інвестиції в Україну привезти, або без черги обійдуться?"- задається питанням український юрист і політик Ренат Кузьмін.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Британія відправить бойові кораблі Королівського флоту в Чорне море для підтримки України
У Єгипті пасажирський потяг зійшов з рейок: 11 людей загинули та десятки постраждалих