Кузьмін: Медведчук з Путіним на рівних. Чому Зеленський не користується цим?

Кузьмін: Медведчук з Путіним на рівних. Чому Зеленський не користується цим?
Читать на русском

Медведчук - український політик, який відстоює інтереси українського народу і здоров'я нації

Ренат Кузьмін, народний депутат "Опозиційної платформи - За життя", заявив, що українська влада всіляко перешкоджає співпраці з ОПЗЖ та Віктором Медведчуком, який виконує роботу президента в питаннях лобіювання інтересів українців.

Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю Рената Кузьміна на 112 Україна.

"Чинна українська влада по якійсь дивній, незрозумілій причині робить все, щоб не піти назустріч ініціативам ОПЗЖ і Віктора Медведчука.

Але на відміну від нас усіх і на відміну від багатьох президентів у світі, Медведчук з Путіним на рівних: вони куми, вони багато років товаришують, вони на рівних спілкуються, вони можуть вирішувати будь-які питання.

При цьому Медведчук - це не підлеглий Путіна, не проросійський політик, як його намагаються виставити. Це український політик, який відстоює інтереси українського народу. У випадку з вакциною, він відстоює інтереси українського народу, відстоюючи здоров'я нації.

Насправді це - робота президента країни. А президент Зеленський цю роботу не робить. За нього цю роботу виконує Медведчук ", - заявив політик.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

ОПЗЖ та ЄС разом проголосували проти Держбюджету на 2021 рік
У Одесі чоловік зламав ніч своїй родичці, а потім її згвалтував