Кузьмін: Без рішення влади українські підприємства не можуть почати виробництво вакцини від коронавіруса

Кузьмін: Без рішення влади українські підприємства не можуть почати виробництво вакцини від коронавіруса
Читать на русском

Кожен день зволікання влади впливає на життя людей.

Без рішення влади українські підприємства не можуть почати виробництво вакцини від коронавіруса. Кожен день зволікання влади впливає на життя людей. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін в ефірі телеканалу "112 Україна", передає APnews.

Політик прокоментував виробництво російської вакцини "Супутник V" проти коронавіруса на харківському фармацевтичному підприємстві "Біолік".

"Підприємство заявляє, що у них є всі можливості, обладнання є, можливості для зберігання, для транспортування, у них все є. Вони готові це робити, потрібно тільки пройти реєстрацію. А реєстрацію пройти в державних реєстраційних органах. Значить, держава повинна взяти на себе цю функцію і виконати її ефективно, якісно і швидко", - додав Кузьмін.

Він підкреслив, що в умовах пандемії уряд повинен підтримати вітчизняне виробництво і створити для цього комфортні умови.

"Повторюся ще раз: якщо держава це не зробить - це не наша держава. Це окупаційна влада. А ось правильно ви сказали, там на мазі все. А якщо навіть там чогось і не на мазі, то українська влада в особі міністерства охорони здоров'я має на мазі це влаштувати. Десь щось не так - нехай втрутяться і зроблять, щоб було так. це ж так просто", - підкреслив нардеп.

Кузьмін також прокоментував зустріч Віктора Медведчука з директором НІЦЕМ ім. Н.Ф. Гамалії Олександром Гінцбургом і генеральним директором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим.

"Медведчук - він же не бізнесмен сьогодні. Він депутат парламенту, він не може укладати контрактів на виробництво і всіх інших комерційних контрактів. Для цього є відповідні служби, для цього є представники українських фармакологічних компаній, наймит фармацевтичних і представники української влади, міністерства охорони здоров'я. це їхні прямі обов'язки. Звичайно, контракту немає. Є домовленості на вищому державному рівні. І цими домовленостями чинна українська влада повинна скористатися", - акцентував політик.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Кропивницькому від COVID-19 померла школярка, батьки якої відмовили в госпіталізації

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

"Динамо" - "Ференцварош" 1:0. Денис Попов вивів киян в Лігу Європи
"Істанбул" покинув поле в матчі ЛЧ проти ПСЖ через расистські образи