Кузін розповів, скільки COVID-інфікованих знайшли сьогодні на вокзалах

Кузін розповів, скільки COVID-інфікованих знайшли сьогодні на вокзалах
Читать на русском

За словами Кузіна, якби пасажирів не перевіряли та хворі на коронавірус продовжили свою подорож, то інфікованих могло стати в десятки разів більше.

В Україні з 21 жовтня набрали чинності нові правила міжобласних перевезень, згідно з якими громадяни без COVID-сертифіката або ПЛР-тесту не можуть скористатися громадським транспортом, зокрема автобусами, електричками та поїздами. За перший день перевірок пасажирів на вокзалах вдалося виявити 18 хворих на коронавірус.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров'я Ігоря Кузіна.

Він підкреслив, що після поїздки хворих пасажирів інфікованих могло стати в десятки разів більше.

"Підкреслюю, що зараз в Україні активно циркулює штам "Дельта", швидкість поширення якого в кілька разів вище, ніж у базового штаму. Важливо, що навіть люди з безсимптомним перебігом хвороби можуть інфікувати інших. 18 позитивних результатів вдалося виявити за 500 в загальному проведених експрес-тестів", - повідомив Кузін.

Також 18 пасажирів не допустили до поїздок, оскільки у них не було ні документу про щеплення, ні негативного результату тестування.

Крім того, він зазначив, що за першу половину доби в дев'яти пунктах вакцинації, розташованих на залізничних вокзалах, вдалося зробити понад 200 щеплень.

Ігор Кузин уточнив, що зробити щеплення проти COVID-19 можна на вокзалах у Києві, Львові Харкові, Одесі, Дніпрі, Коростені та Ніжині. Можливість пройти експрес-тестування доступна на залізничних вокзалах Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Мукачево, Кривого Рогу, Вінниці та Полтави.

Відзначимо, представник компанії-оператора Центрального автовокзалу Максим Скляренко заявив, що в Києві центральний автовокзал (Деміївка) втратив 40% рейсів через нові карантинні правила транспортних перевезень.

Раніше APnews повідомляв, в Україні починаючи з 21 жовтня починають діяти нові правила транспортних перевезень.

Новини партнерів

У Гонконзі з'явився автобусний тур для тих, хто любить поспати в транспорті
Нардепи від ЄС в Верховній Раді заспівали вірусну пісню "Батько наш Бандера". Відео