Кузін назвав способи зупинити поширення COVID-19 в Україні – їх всього два

Кузін назвав способи зупинити поширення COVID-19 в Україні – їх всього два
Читать на русском

Також санлікар прогнозує розширення "червоної" зони.

Існують лише два способи зупинити поширення коронавірусу в Україна – вакцинація і карантин.

Про це заявив головний державний санітарний лікар і заступник голови МОЗ Ігор Кузін в ефірі телеканалу "Дім", передає APnews.

За його словами, перелік областей "червоної" зони може розширитися, адже в Україні продовжує зростати рівень захворюваності на коронавірус.

Кузін нагадав, що станом на 27 жовтня лише три регіони залишаються у "жовтій" карантинній зоні.

"Ми маємо два способи зупинити поширення коронавірусної хвороби. Перший і основний - вакцинація. Другий - посилення протиепідемічних заходів", - заявив головний санлікар.

Він також зазначив, що на сьогодні вже 66% "ковідних" ліжок зайняті хворими. У стаціонарах знаходиться 41331 пацієнт з COVID-19 і ще 6 тисяч осіб з підозрою на коронавірус.

"Ми бачимо, що рівень госпіталізації продовжує зростати, але в той самий час продовжують зростати і темпи вакцинації. Тільки за минулий тиждень було зроблено 1,5 млн щеплень", - резюмував санлікар.

Також заступник міністра охорони здоров'я звернув увагу на те, що темпи вакцинації особливо зросли в областях "червоної" зони. Кузін закликав українців не чекати посилення карантину, в зробити щеплення від коронавірусу вже зараз.

"В першу чергу це потрібно для того, щоб зберегти своє життя і здоров'я, не дозволити хворобі покласти вас в реанімацію. Вакцинація - це єдина можливість уникнути колапсу медичної системи", - резюмував головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні немає примусової вакцинації.

Новини партнерів

"Стать Х": у США вперше видали паспорт для третього гендера
Вдову розчленованого репера з України Енді Картрайта відпустили з СІЗО