Кушнір: Влада ігнорує будь-які ініціативи опозиції, тому що їх хвилює самопіар, а не добробут українців

Кушнір: Влада ігнорує будь-які ініціативи опозиції, тому що їх хвилює самопіар, а не добробут українців
Читать на русском

Світлана Кушнір нагадала, що депутати від ОПЗЖ пропонували надавати під час карантину грошову допомогу найменш захищеним українцям

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук ще рік тому пропонував владі Зеленського розроблені ОПЗЖ законопроекти, що дозволяють українцям не так болісно перенести та фінансові втрати через карантинні заходи, й майбутнє підвищення тарифів. Але ініціативи опозиції систематично ігноруються, а своїх – у чинної влади немає. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" сказала політичний експерт Світлана Кушнір, повідомляє Форум.

"Був законопроект від "Опозиційної платформи - За життя" - партії Віктора Медведчука. На початку локдауну, ще першого весняного, була пропозиція від опозиції: давайте заморозимо (тарифи на комунальні послуги. - Ред.). Вони відчували, що щось таке трапиться і знали плани уряду на майбутнє",- сказав експерт.

Крім того, Кушнір нагадала, що депутати від ОПЗЖ також пропонували надавати під час карантину грошову допомогу найменш захищеним соціальним верствам населення.

"Друге (пропозиція. - Ред.) - стимулювати внутрішній товарообіг, надаючи певним категоріям громадян, особливо пенсіонерам з мінімальною пенсією, грошову допомогу. Вони ж ці гроші нікуди не подінуть, не переведуть в офшори. Вони прийдуть на ринки, вони прийдуть в магазини, і всі ці гроші будуть в торгівлі. А торгівля, як ми знаємо, - прогрес і кров економіки. Крім того, частина боргів за комунальні послуги точно була б погашена", – сказала політичний експерт, зазначивши, що і цю пропозицію опозиції чинна влада проігнорувала.

"Цього не зробили, там була тільки одна компенсація для громадян від Президента, і ту не всі змогли отримати", – підкреслила Кушнір.

На її думку, дані законопроекти не були реалізовані тільки тому, що їх ініціатором виступала опозиція. А для команди Президента поставити собі "галочку" важливіше, ніж думати про добробут українців.

"Були дуже хороші законопроекти, але влада вирішила, що вони не ініціатори, а ініціатори – опозиція. Напевно, владі не хочеться підтримувати ініціативу, коли вона не їх. У цій ситуації обидві сторони – і влада, та опозиція - могли чудово співпрацювати та разом поставити собі плюс в тому, що вони захищають українське населення", – резюмувала експерт.

Раніше народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що ОПЗЖ запропонувала комплекс заходів щодо врегулювання питань ціноутворення у сфері ЖКГ.

"Тільки тоді, коли будуть прийняті ці законопроекти, що передбачають дієві механізми зниження тарифів, громадяни України отримають економічно обґрунтовані платіжки, що відповідають повною мірою рівню їх платоспроможності. Тарифний геноцид через підвищення тарифів для громадян України повинен бути зупинений, а уряд – відправлений у відставку", – підкреслив парламентарій.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Шмигаль закликав мерів міст самостійно посилювати карантин
У Мін'юсті після скандалу не знайшли порушень в Київському СІЗО