Курйоз дня. Верховний суддя Бразилії вийшов у прямий ефір в трусах

Курйоз дня. Верховний суддя Бразилії вийшов у прямий ефір в трусах
Ексклюзив
Читать на русском

Суддя Верховного Суду Бразилії під час прямої трансляції на YouTube раптово виявився без штанів.

Пандемія Covid-19 внесла свою лепту в роботу багатьох установ. Більшість нарад проводяться дистанційно з використанням сучасних технологій, не виняток і засідання Верховного Суду в Бразилії.

Нефі Кордейру - суддя Верховного Суду Бразилії під час прямої трансляції на YouTube раптово виявився без штанів.

Високопоставлений чиновник вирішив перевірити свій телефон, встав з-за столу і забув про ввімкнену камеру. Його колеги, як і всі глядачі трансляції, змогли розгледіти нижню білизну і оголені ноги судді.

Офіційні представники суду заявили, що відео не можна видалити, оскільки це одна з умов забезпечення "публічної прозорості" роботи суду, а сам Кордейру коментувати ситуацію відмовився.

Це не перший випадок, коли чиновники втрачають пильність під час онлайн-зустрічей під час пандемії.

У червні члена християнської політичної партії Бразилії застали зненацька за нюхання жіночої пари трусів. Онлайн-саміт був присвячений обговоренню питання вирубки дерев в районі Сан-Пауло.

Дітіньо ду Азіло отримав "подарунок" по пошті, але знову ж таки забув про включену камеру, переплутавши її з мікрофоном. Як з'ясувалося пізніше, це був чийсь невдалий жарт, а сама білизна - їстівна.

Ще одну помилку припустила сімейна пара під час засідання з прав дітей і молоді в Ріо-де-Жанейро.

На очах колег пара займалася сексом знову ж забувши про ввімкнену камеру. Незважаючи на це, учасників голови комітету Ліонела Бризолу це ніяк не збентежило і вони продовжили дискусію в супроводі відео інтимного характеру.

Переклад статті The Sun

Новини партнерів

Остапчук, Осадча та Бронюк: як голосували зірки українського шоу-бізнесу
Стало відомо, за скільки українці продають свої голоси на виборах