Куракін: СБУ не потрібно проводити обшуки, щоб переконатися, що "Український вибір" Медведчука агітував за здоровий спосіб життя - все є в YouTube

Куракін: СБУ не потрібно проводити обшуки, щоб переконатися, що "Український вибір" Медведчука агітував за здоровий спосіб життя - все є в YouTube
Читать на русском

Куракін зазначив, що відео про те, як "Український вибір" агітував за здоровий спосіб життя, є на Youtube, тому СБУ не потрібно проводити обшуки, щоб це встановити.

В ході обшуків у активістів руху "Український вибір" співробітники СБУ отримали залізобетонні докази, що організація Віктора Медведчука займалася пропагандою здорового способу життя. До такого висновку прийшов журналіст Олексій Куракін на основі вивчення офіційного фотозвіту і прес-релізу Служби безпеки України.

Про це Куракін написав в Facebook, повідомляє "Перший незалежний".

"Подивився черговий випуск "95 кварталу"... на офіційному сайті СБУ. Виявляється, в нашій країні агітувати за здоровий спосіб життя - це чи то "кремлівські наративи", то чи, не дай Господь, проросійська пропаганда, то чи тяжке протиправне діяння, на яке відразу ж збігається спецназ "лицарів плаща і кинджала", - написав журналіст.

"30 березня 2021 року СБУ провела (в будинках і квартирах, висмикнувши людей з ліжка) близько 20 обшуків в різних регіонах України - у активістів Громадського руху "Український вибір - Право народу". Фотозвіт і прес-реліз опубліковані на сайті СБУ", - пояснив він.

Куракін звернув увагу на те, що в ході обшуків СБУ вилучила листівки "Українського вибору" з пропагандою здорового способу життя, статут організації і болванки для компакт-дисків.

"Нагадаю, що відомство лейтенанта Баканова розслідує справу про "сприяння проведенню в березні 2014 року незаконного референдуму і виборів в АР Крим та місті Севастополь". І ось в рамках цього розслідування СБУ "вилучила доказову базу", щоб "долучити до справи". У вигляді ... Па-бам! У вигляді інформаційних листівок із заголовком "Здоровий спосіб життя". А також чисті блокноти з символікою "Українського вибору", статут "УВ" і набір CD-R (болванок для компакт-дисків)", - констатував автор.

"І ось на цих самих листівках ..."Мамадарагая"! Ну, чистої води інформаційна агресія Кремля!" - пожартував журналіст.

"Ось лише деякі витяги. Надруковано, мовляв, спортом займатися зело корисно, книжки треба читати, бути ближче до природи - частіше гуляти з друзями і в гордій самотності, не пити і не курити, сім'єю дорожити. І заклики - великими літерами! - "веди здоровий спосіб життя!" і "Читання книг зробить тебе непереможним!"- навів приклади журналіст.

У той же час Куракін зазначив, що відео про те, як "Український вибір" агітував за здоровий спосіб життя, є на Youtube, тому СБУ не потрібно проводити обшуки, щоб це встановити.

"Так, тепер що там за компакт-диски вилучила СБУ? Дивимося фоточки ... Судячи з усього, на них записані акції "Українського вибору" - за здоровий спосіб життя, що проводяться в країні вже без малого десяток років.

Так, для цього не потрібно проводити обшуки. Будь-який бажаючий може зайти на Youtube і подивитися ролики. Наприклад, як у вересні 2012 року активісти "Українського вибору" розклеюють в різних містах інформаційні стікери "Краще один спортмайданчик, ніж сто наливайок", - аргументував журналіст.

"Н-да ... Загалом виходить, що за фактом СБУ отримала залізобетонні докази того, що "Український вибір" займався пропагандою ... здорового способу життя. Цікаво, а в чому тоді суть претензій влади до "Українського вибору "Медведчука?" - підсумував політичний оглядач Олексій Куракін.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

На Донбасі солдат-контрактник ЗСУ на камеру прострелив собі голову автоматною чергою. Відео 18+
Найменше "ковідних" ліжок з киснем залишилося у Києві - Степанов