Кулеба закликав Євросоюз розширити санкції проти Росії

Кулеба закликав Євросоюз розширити санкції проти Росії
Читать на русском

Кулеба закликав європейських партнерів приєднатися до міжнародної платформі по деокупацію Криму

Голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Європейський союз повинен розширити санкції проти Російської Федерації через анексії Криму, оскільки Росія продовжує окупаційні дії. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Кулеби під час зустрічі з керівниками дипломатичних місій ЄС.

Він наголосив, що Росія незаконно запустила залізничне сполучення між Росією і тимчасово окупованим Кримом та проводила голосування про правки до Конституції РФ на півострові.

"Кулеба подякував ЄС за" кримський "пакет санкцій і наголосив на необхідності його розширення з урахуванням того, що Російська Федерація надалі продовжує окупацію і нехтує своїми зобов'язаннями як держави-окупанта відповідно до міжнародного права", - зазначили в МЗС.

Кулеба закликав європейських партнерів приєднатися до міжнародної платформі по деокупацію Криму, як тільки вона буде остаточно оформлена.

"Особливу увагу глава МЗС приділив загрозам, які масштабна мілітаризація Росією Криму та Чорноморського регіону становить для загальноєвропейської безпеки", - уточнили в МЗС.

Як повідомляв APnews раніше, США введуть нові санкції проти "Північного потоку-2".

Новини партнерів

Від Блоку Дарта Вейдера до Союзу анархістів. ТОП-10 найбільш дивних політичних партій в історії України
У В'єтнамі вперше з початку пандемії зафіксували смерті від коронавірусу