Кулеба відкидає чутки про те, що західні партнери тиснуть на Київ, закликаючи до поступок РФ у переговорах щодо припинення війни

Кулеба відкидає чутки про те, що західні партнери тиснуть на Київ, закликаючи до поступок РФ у переговорах щодо припинення війни
Читать на русском

В Европе не решится давить на президента Зеленского.

Глава Міністерства внутрішніх справ України Дмитро Кулеба відкидає чутки про те, що деякі західні партнери нібито тиснуть на Київ, закликаючи до певних поступок РФ у переговорах щодо припинення війни.

"І до початку війни говорити про те, що на Україну можна було тиснути, було недоречно - ми довели в низці ситуацій, що Україна не піддається жодному тиску, з нами можна говорити тільки на рівних і не можна говорити згори. Після 36 днів війни запевняю вас , що ніхто в Європі чи за океаном навіть не наважиться тиснути на президента Зеленського чи Україну з будь-якого приводу", - заявив він.

Раніше APnews повідомляв, що у німецькому курортному місті Баден-Баден власники ресторану Rizzi звільнили українця Ігоря Голода за його відеозвернення до росіян через війну Росії проти України.

На те, що сталося, відреагував глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він наголосив, що відомство вже забезпечує звільненого українця необхідною консульською допомогою. Чоловіку надали адвоката та відстоюватимуть його інтереси.

Новини партнерів

Луганський університет ім. Шевченко евакуювався зі Старобільська до Полтави
«Жбурляють міни ногами»: з’явилося відео «розмінування» траси Київ-Варшава (Відео)