МЗС: найближчим часом Україна не має шансів отримати право на в'їзд до країн ЄС

МЗС: найближчим часом Україна не має шансів отримати право на в'їзд до країн ЄС
Читать на русском

Кулеба підкреслив, що МЗС зробив все, щоб допомогти Міністерству охорони здоров’я налагодити діалог з Євросоюзом

Україна не потрапила до списку країн, яким Європейська Рада 1 липня дозволила в’їзд до Європейського союзу, перелік буде переглядатись кожні два тижні, проте наразі Україна не зможе до нього потрапити. Про це заявив голова Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю виданню "Сегодня", передає APnews.

"У найближчий перегляд шансів в України немає. Тому що наші цифри зараз, м'яко кажучи, набагато гірші, ніж це потрібно", - сказав він.

Кулеба підкреслив, що МЗС зробив все, щоб допомогти Міністерству охорони здоров’я налагодити діалог з Євросоюзом, увійти у внутрішні процедури та механізми взаємодії з ЄС. Завдяки цьому українська сторона може максимально динамічно надавати повну інформацію щодо статистики коронавірусу, а також інформувати про заходи, які застосовують для боротьби з COVID-19.

Кулеба додав, що відкриття кордонів неможливе, поки Україна не буде відповідати головному критерію. Відомо, що Євросоюз вимагає, аби кількість хворих на 100 тисяч населення у країні була меншою або рівною показнику в Європі.

Як повідомляв APnews раніше, Євросоюз оприлюднив список країн, для яких знімуть обмеження на в’їзд.

Новини партнерів

Брата гравця "Тоттенгема" застрелили у Франції
Під Печерським судом десятки людей вимагали відпустити "доктора Кузьменко" з СІЗО