Кулеба назвав дату засідання Ради асоціації "Україна-ЄС": про що говоритимуть

Дмитро Кулеба
Читать на русском

Дмитро Кулеба запевнив, що інтеграція з ЄС - безальтернативний курс для України.

Віце-прем‘єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба назвав дату засідання Ради асоціації “Україна-ЄС”. За його словами, зустріч має відбутися у вівторок, 28 січня, у Брюсселі, повідомляє УНН.

"Що є ключовим на порядку денному зустрічі, що відбудеться у вівторок: насамперед мене, як віце-прем‘єра, цікавить наступного вівторка почути рівень амбіцій Європейського Союзу щодо України, тому що у нас є новий уряд, нова Європейська комісія, у нас є амбіції, і, очевидно, вони є у Європейського Союзу", - пояснив Кулеба.

При цьому він розповів, що до складу делегації увійде прем‘єр-міністр Олексій Гончарук, декілька міністрів та заступників міністрів. Крім того, політик заявив, що чекає на досягнення конкретних повноцінних результатів.

"Європейська інтеграція - це абсолютно безальтернативний курс нашої держави, але жодна країна не змогла ані наблизитись, ані інтегруватись у Європейський Союз без системної, масштабної підтримки з боку самого Євросоюзу", - відзначив віце-прем'єр

Коментарі

Новини партнерів

Малий бізнес України отримає від держави 2 мільярди гривень на розвиток
Північна Корея заявила, що не буде дотримуватись мораторію на ядерні випробування