Кучеренко: ініціатива "Слуг народу" небезпечна і позбавить міськради керівників на невизначений термін

Кучеренко: ініціатива "Слуг народу" небезпечна і позбавить міськради керівників на невизначений термін
Ексклюзив
Читать на русском

Монобільшість ініціювала скандальну постанову про заборону проведення другого туру виборів.

Кандидат в мери Києва від ВО "Батьківщина" Олексій Кучеренко прокоментував ініціативу "Слуги народу" щодо заборони проведення другого туру на час дії карантину. На його думку, ініціювати такі постанови за три дні до виборів – "нігілізм і невігластво".

Про це Кучеренко заявив в коментарі редакції APnews.

За словами кандидата в мери столиці, ситуація з перенесенням виборів дивним чином співпадає з бажанням чинного мера Києва Кличка провести місцеві вибори в один тур.

"У мене таке враження, що вони просто маніпулюють суспільною свідомістю, розуміючи, що у них сьогодні жодних шансів немає.

Як вони від цього виграють – я навіть не знаю. Це все дивним чином зараз співпадає з ініціативою команди Кличка про вибори в один тур. Мені це нагадує 2014 рік, коли вже проводилися вибори в один тур. Вони закінчилися погано і спекулятивним чином, тому я не бачу зараз в цьому сенсу.

Ну боріться ви собі з ковідом. І останні півроку треба було боротися з ковідом, а не зараз агітацією займатися. А вони починають боротися після того, як депутати постанову прийняли.

Логіки ніякої в перенесенні другого туру виборів я не бачу. Все це на фоні президентських ініціатив про опитування приймає загрозливий характер. Я не вірю, що зараз такі речі можливо приймати, це треба було робити заздалегідь, а не під час виборчої кампанії", - наголосив Кучеренко.

Він також додав, що при перенесенні другого туру місцеві ради на невизначений час залишаться без очільників.

"Це може вплинути на місцеві ради, коли не буде чинного мера, а правитимуть секретарі рад. Хоча, як це реалізувати – не зрозуміло. Мені важко прокоментувати, який сенс стоїть за цією ініціативою, постановою за три дні до першого туру.

Це невігластво, правовий нігілізм, який важко навіть професійно коментувати. Так само, як і нігілізм з боку президента проводити це абсолютно бездарне, нікчемне опитування", - зазначив Олексій Кучеренко.

Як повідомляв APnews, "Слуга народу" хоче перенести другий тур виборів.

Відповідну постанову зареєстрували в Раді 20 жовтня.

Новини партнерів

До шкіл повернуться не всі. У Міносвіти розповіли, як навчатимуться діти після канікул
У Києві водій побив жінку, що в'їхала в його авто - вона яскраво помстилася: відео