Круті сейви від Луніна і невиразний Малиновський. Як наші футболісти виступають у Європі

На цьому тижні з кращого боку себе зміг проявити тільки український кіпер.

На минулих вихідних відбулися чергові матчі в національних європейських першостях. Однак цього разу українські легіонери не змогли себе проявити належним чином. APnews зібрав всі результати виступів українців в минулих матчах.

Герой минулого матеріалу Дмитро Чигринський не зміг взяти участь у фінальній грі чемпіонату Греції через травму. Також не змогли себе проявити ще два українці. Гравець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко провів на лаві запасних весь півфінальний матч Кубка Англії "Манчестер Сіті" - "Арсенал". "Каноніри" в цій грі розібрали команду Пепа Гвардіоли. Ще один українець, який також не отримав шансів проявити себе - півзахисник "Лечче" Євген Шахов. Що характерно, команда українця також програла свій матч - проти "Дженоа".

Ще один українець, який почав матч на лавці - Андрій Ярмоленко. Але він, на відміну від Зінченка і Шахова, на полі все ж з'явився. Правда Мойєс випустив вінгера тільки на 81-й хвилині, коли результат матчу вже був вирішений наперед. На жаль, за 9 хвилин основного часу Андрій не зміг забити ще один гол у ворота "Уотфорда" - рахунок так і залишився 3:1 на користь "молотобійців".

А ось Руслан Малиновський почав матч "Верона" - "Аталанта" в стартовому складі. На поле українець провів 78 хвилин, за які результативними діями не відзначився. Статистика Малиновського в матчі - 3 удари (2 з них повз), 52 дотики до м'яча, 36 передач з точністю 75%, 3 успішних обведення після трьох спроб.

Джан П'єро Гасперіні замінив українця за рахунку 1:1, цей же рахунок залишився на табло до самого фінального свистка. За підсумками зустрічі авторитетний портал WhoScored виставив Руслану Малиновському оцінку 6,7. Серед гравців "Аталанти", які почали матч в старті, гірші оцінки отримали тільки 4 футболісти - Фройлер, Толой, Госенс ​​і Хатебур.

А ось хто провів черговий потужний матч - так це Андрій Лунін. Голкіпер "Ов'єдо" провів черговий "сухий" матч - вже шостий в цьому сезоні. Цього разу команда українця, яка вже зберегла прописку в Сегунді, мінімально обіграла "Расинг". На рахунку Луніна 2 сейви, 1 винос кулаками і 10 точних передач при точності в 42%.

За даними порталу SofaScore саме українець став найкращим гравцем матчу. Правда, на 9-й хвилині зустрічі Лунін допустив помилку на виході. На щастя, забитий гол скасували, а більше подібних помилок Андрій Лунін не допускав.