Криза в світі почалася через коронавірус, а в Україні з "ЗЕ вірусу", - нардеп

Криза в світі почалася через коронавірус, а в Україні з "ЗЕ вірусу", - нардеп
Ексклюзив
Читать на русском

Олексій Гончаренко не підтримає законопроект, який стосується землі

Китайський коронавірус поглибив кризу в Україні, яка почалася ще до пандемії. Про це повідомляє APnews з посиланням на народного депутата від "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка.

За його словами, криза в Україні почалася ще минулого літа з "ЗЕ вірусу".

"Економічна криза для всього світу почався з коронавірусу, а для України вона почалася з" ЗЕ вірусу ". Вона почалася минулого року влітку з падіння промвиробництва. У січні без коронавірусу у нас впало ВВП на 5% і сьогодні у нас, на жаль, коронавірус це все посилив. Але все почалося з Зеленського і це він несе відповідальність. Якщо у нас буде дефолт, то це він в цьому винен", - зазначив Гончаренко.

При цьому він вказав, що дефолт Україні не потрібен, тому що він відкине країну на кілька років назад. Водночас нардеп виступив проти законопроекту по землі, але підтримав "антиколомойскій" проект закону по банкам.

"Я підтримую закон по банкам, тому що не можна повертати ПриватБанк його колишнім власникам. Я не підтримую закон по землі, бо не розумію, як можна щось приймати, тому що щось хоче МВФ або не хоче", - підсумував політик.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада 30 березня збереться на позачергове засідання для розгляду ряду законопроектів і кадрових перестановок.

Новини партнерів

Рада підтримала зміни до бюджету щодо харчування військових
Зміни в бюджет у рамках боротьби з коронавірусом не набрали голосів в Раді