Кривава стрілянина у Пермі: матір Бекмансурова заявила, що він "був ідеальною дитиною, але завжди не любив людей"

Кривава стрілянина у Пермі: матір Бекмансурова заявила, що він "був ідеальною дитиною, але завжди не любив людей"
Читать на русском

Бекмансуров 20 вересня влаштував криваву стрілянину в університеті Пермі.

Матір "пермського стрілка" Тимура Бекмансурова, який вбив шість осіб і поранив 28, на допиті назвала сина "ідеальною дитиною", каже – ніколи не пив, не курив і любив кішок.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Mash.

"Він спокійний, турботливий, дуже любить тварин, особливо кішок. Я вважаю, що у мене була ідеальний дитина, він у всьому мені допомагав, я впевнена, що він ніколи не пив спиртного і не курив. Ніяких відхилень у психічному стані, агресії з його боку ніколи не було. Наскільки я знаю, він багато читав інформації на військову тему, зокрема про Сирію, де раніше у відрядженні перебував його батько", - розповіла жінка.

При цьому вона визнала, що хлопець завжди цікавився зброєю та історією, каже, що її син практично весь час знаходився вдома.

"Син комунікабельний, цілком легко знайомився з людьми, у нього добре була поставлена мова. Мені здається, він був дуже розумний, знав психологію людей, так як приблизно в сім років я його водила на тестування до психолога перед школою. Він успішно пройшов тестування, психолог сказала мені, що хлопчик дуже розумний і відразу видно, що я з ним займалася вдома. Коли ми з ним прийшли додому, я стала його хвалити за тестування, він мені спокійно сказав, що все так добре, тому що психолог хотіла це почути. Я була дуже здивована такою відповіддю", - розповіла мати стрілка.

Крім того, за словами жінка, її син "завжди не любив людей":

"Спілкувався тільки з певним колом осіб, не любив гучні місця, любив більше спокій, тишу, побути один вдома.

Спецодягу я ніякого у нього не бачила. Знаю, що раніше, в минулому році, в Інтернеті він замовив військову каску зеленого кольору. Здається, вона була часів ВВВ. З якою метою вона йому потрібна, він не говорив. Говорив, що просто цікаво. Влітку син пофарбував цю каску в чорний колір".

Останній раз жінка бачила свого сина перед тим, як піти на роботу.

Батько з ними не жив, але регулярно дзвонив синові.

Нагадаємо, як писав APnews, у понеділок, 20 вересня, Бекмансуров увійшов до навчального закладу і відкрив стрілянину. Студенти, щоб врятуватися, стрибали з вікна.

Як написав у соцмережі сам Бекмансуров, він "давно мріяв це зробити і от час настав". Каже, що збирав гроші на вогнепальну зброю ще з 10 класу , і якби її купити не вдалося, то він би для свого неправомірного плану використав машину або бомбу.

Новини партнерів

Індія через півроку відновлює експорт вакцин від COVID-19
Місія МВФ почала роботу для перегляду програми в Україні