Смертельна різанина в Кривому Розі: нападник зайшов з ножем в школу та просив його "здати" поліції

Смертельна різанина в Кривому Розі: нападник зайшов з ножем в школу та просив його "здати" поліції
Читать на русском

Нападник після свого візиту залишив в школі закривавлений ніж

Чоловік, який влаштував криваву бійню в Кривому Розі, перед затриманням зайшов в одну зі шкіл з ножем і просив "здати" його в поліцію. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву депутата міської ради міста Миколи Колесника.

За його словами, нападник в одній зі шкіл в металургійному районі міста спілкувався з черговою на вході, сів на лавку, зняв верхній одяг і попросив, щоб його затримали. При цьому чоловік розповідав про вбивства, які він зробив за "завданням небесних сил".

"З ним спілкувалися працівники школи, під час спілкування натиснули чергову кнопку виклику поліції. Нападник знову став збудженим, надів верхній одяг і швидко вибіг на вулицю. В школі він залишив великий ніж, яким зробив вбивства біля кінотеатру "Современник", всі інші напади були здійснені маленьким ножем. Якби він не залишив великого ножа в школі, то страшно уявити наслідки подальших нападів. Працівники школи опитано поліцією, ніж доданий в якості речового доказу до кримінальної справи", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Колесник зазначив, що неадекватний чоловік не заходив у відділення поліції, як про це повідомили раніше деякі ЗМІ.

"Він не заходив в поліцію, він зайшов в школу. Нападник заходив до школи", - підкреслив депутат.

Як раніше повідомляв APnews, в Кривому Розі оголосили день жалоби за загиблими в результаті жорстокої різанини.

COVID-19 не відпочиває: інфекціоніст пояснив, що потрібно Україні замість карантину вихідного дня
У Львові водій таксі жорстко побив клієнта та зламав йому ніс через собаку

Новини партнерів