Крюкова розповіла, як придумала "таємну флешку" з компроматом, через яку подруга злила її СБУ

Крюкова розповіла, як придумала "таємну флешку" з компроматом, через яку подруга злила її СБУ
Читать на русском

Крюкова у 2016 році разом з Андрієм Богданом, який на той момент був її адвокатом, їздила на інтерв’ю в Нідерланди до Олександра Онищенка.

Журналістка Світлана Крюкова заявила, що вона вже давно перебуває під пильним наглядом СБУ, а дізналась вона про це після поїздки у Нідерланди з екс-радником президента Андрієм Богданом.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Крюкової у ефірі телеканалу ZIK.

За словами Крюкової, у 2016 році в Нідерландах вона з Богданом, який на той момент був її адвокатом, мала зустрітися з Олександром Онищенко для інтерв’ю щодо «плівок Деркача».

«У мене була подруга, яка час від часу дізнавалась у мене мої пересування у професії і цю інформацію зливала СБУ. Зокрема, вона була тісно пов’язана з Олександром Грановським і в якийсь момент ми почали це розуміти.

Напередодні поїздки у Нідерланди, я цій подрузі злила інформацію, що ми їдемо туди по «плівки». Я дезінформувала її, що повернусь звідти з годинником з флешкою, на яку Онищенко записав президента Порошенка. Чому з годинником? Бо я хочу, щоб тут (в Україні - ред.) у мене був грамотний матеріал, за легендою, який я можу віддати на експертизу...», - розповіла Крюкова.

За словами Крюкової, «подруга» цю інформацію донесла в СБУ. У зв’язку з цим, після повернення з Голандії і в неї, і у Андрія Богдана були проблеми з колишнім складом Служби безпеки України.

Представники СБУ влаштували обшуки з пошуком годинника прямо в аеропорту. Спочатку у Богдана, який повернувся рейсом на 4 години раніше за Крюкову, а потім і в самої журналістки.

Однак, ні флешки, ні годинника, про які вона розповідала «подрузі», у них не виявилось.

Після цієї ситуації, на думку Світлани, вона стала об’єктом пристальної уваги СБУ та почалися проблеми у виданні, де працює журналістка.

Варто зазначити, що історію про «плівки Деркача» Крюкова пов’язала з останніми подіями зі спаленим автомобілем Андрія Богдана, у чому він звинуватив владу. На думку журналістки, Богдан передав вітання СБУ та іншим правоохоронним органам.

Як повідомляв APnews раніше, Екс-раднику Володимира Зеленського Андрію Богдану в ніч на 11 серпня підпалили машину. Автівка відновленню не підлягає.

Також писали, що Андрій Богдан відреагував на цю подію і зазначив, що не сприймає інцидент близько до серця. Разом з тим, Богдан вважає підпал автомобіля - справою рук влади.

"Ще 20 років будуватимуть": що кажуть будівельники про скандальний Подільсько-Воскресенський міст
У МОЗ Білорусі назвали кількість постраждалих учасників протесту, які звернулися в лікарні

Новини партнерів