Кріштіану Роналду можуть оштрафувати через його 10-річного сина

Кріштіану Роналду можуть оштрафувати через його 10-річного сина
Читать на русском

Докази злочину Кріштіану-молодшого виклала в мережу його тітка.

Поліція острова Мадейра почала розслідування відносно 10-річного сина Кріштіану Роналду. Увагу поліцейських привернуло відео, на якому Кріштіану Роналду-молодший самостійно керує гідроциклом. Про це APnews повідомляє з посиланням на The Sun.

Автор відео - сестра Роналду Елма, вона ж і завантажила його в соціальні мережі. Пізніше роликом поділилися Кріштіану і його мати Долорес. Однак виявилося, що 10-річний син нападника "Ювентуса" порушив закон. Адже для управління гідроциклом необхідно спеціальне посвідчення і отримати його можуть тільки дорослі.

Незабаром Кріштіану разом з сестрою і матір'ю видалили відео, але ролик встиг привернути увагу поліції острова. Начальник морської поліції Геррейро Кардосо підтвердив, що зараз проводиться розслідування. Також Кардосо заявив, що зараз уточнюються обставини, щоб точно з'ясувати, чи потрібно накладати штраф.

Тепер сім'ї Роналду загрожує штраф. Його розмір коливається від 335 до 3 364 доларів. Максимальна ж сума штрафу - 13 456 доларів, але його випишуть тільки якщо поліція з'ясує, що мова йде про групу людей. У будь-якому випадку розмір штрафу, звичайно, навряд чи злякає футболіста, який є одним з найбільш високооплачуваних гравців в світі.

Кріштіану Роналду можуть оштрафувати через його 10-річного сина
Читайте також:

Новини партнерів

Квартирне питання. Як не стати жертвою шахрайства при оренді житла
"Ворскла" дограє сезон УПЛ молодіжним складом