Криклій уточнив, хто покриє витрати на танкер "Делфі" та що буде з судном

Танкер
Читать на русском

Владислав Криклій зазначив, що треба буде розв'язати питання з правом власності на судно

Українці не платитимуть за те, щоб прибрати танкер "Делфі" з одеського пляжу "Дельфін". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра інфраструктури Владислава Криклій в ефірі телеканалу ZIK.

"Платникам податків прибрати танкер з узбережжя Одеси нічого не буде коштувати. Для цього не використовуються ні бюджетні, ні засоби Адміністрації морських портів. Потім що коли ми проводили тендер на підняття судна, то кілька компаній зробили пропозицію та одна з них компанія" Краншип ", й разом з нею компанія "Бруклін-Київ", яка є одним з найбільших стивідорів в порту Одеси, запропонували провести роботи своїм коштом без якихось компенсацій ", - пояснив міністр.

За його словами, власник компанії "Бруклін-Київ" Юрій Губанков таким чином виконав свою соціальну місію. При цьому Криклій заявив, що через суд з власника будуть стягувати компенсацію за витрати.

"Після того, як ми підрахуємо втрати, які понесуть вони, зобов'яжемо судновласника, крім витрат на підйом та евакуацію судна й екологічних збитків, покрити й ці витрати", - підкреслив глава Мінінфраструктури.

Також він вказав, що після того, як буде розв'язане питання з правом власності на судно, то його або поріжуть на металобрухт, або відремонтують та продадуть.

Як раніше повідомляв APnews, напівзатонулий танкер "Делфі" вдалося поставити на рівний кіль.

Новини партнерів

Криклій: "Делфі" перевозив контрабанду, а його власник громадянин України
В Україні майже 99% громадян вважають себе бідними або нижче середнього класу