Краща спортсменка України Бех-Романчук виграла чемпіонат країни зі стрибків у довжину

А також показала сьомий результат сезону.

На чемпіонаті України з легкої атлетики в Сумах визначилася чемпіонка країни зі стрибків у довжину. Сюрпризу не сталося - їй стала Марина Бех-Романчук. Про це повідомляє APnews.

Чемпіонство Марині приніс стрибок на 6,7 метрів. Для того, щоб оцінити рівень спортсменки - цей результат став сьомим в світі в новому сезоні. Таким чином Бех-Романчук підтвердила своє звання кращої спортсменки України за підсумками 2020 року.

Друге місце з результатом 6,32 метра зайняла Оксана Мартинова. "Бронзу" в турнірі дісталася Ірині Нерубальщук, яка змогла стрибнути на висоту 6,18 метра.

Раніше ми повідомляли, що на турнірі в Сумах визначилося і ім'я чемпіонки зі стрибків у висоту. Після не самою впевненої кваліфікації, в фіналі 19-річній Ярославі Магучіх не було рівних.

В Японії з'явиться "міністр самотності" - нову посаду вирішили створити через пандемію