"Країна втрачає чемпіонів": спортсменка Клочкова обурилася, що її не покликали на парад

"Країна втрачає чемпіонів": спортсменка Клочкова обурилася, що її не покликали на парад
Читать на русском

Яна зазначила, що запрошували на святкування її завжди, крім останніх двох років.

Українська плавчиня і чотириразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова обурилася тим, що її не запросили на парад до 30-ї річниці незалежності України. Вона вважає, що таким чином наша країна втрачає своїх чемпіонів.

Про це APnews пише з посиланням на її пост.

Яна зазначила, що запрошували на святкування її завжди, крім останніх двох років.

"Кожен раз, коли мене запрошували на святкування, я була рада розділити цей день разом з тими людьми, які також, як і я колись, прославили нашу країну на міжнародній арені. Протягом останніх двох років цього, чомусь, не відбувається. Може мої медалі і медалі багатьох інших спортсменів потьмяніли?", - зазначає спортсменка.

Додала, що не покликали її також на проводи національної збірної на Олімпіаду в Токіо.

"Роблячи так з багатьма іменитими спортсменами України - країна втрачає своїх чемпіонів. Багато українських олімпійських чемпіонів і спортсменів, не маючи можливості бути корисними, поступово покидають Україну і представляють інтереси вже інших країн", - вважає вона.

І головна причина, за словами Клочкової, полягає в тому, що в Україні "не вважають за необхідне залучати наших спортсменів до участі у важливих подіях, до розробки різних спортивних програм, не залучають в якості радників і помічників".

"Ми повинні навчитися розуміти, що чиновники в нашій країні тимчасові, а олімпійські чемпіони та видатні спортсмени назавжди!", - резюмувала спортсменка.

Довідка. Яна Клочкова (39 років) - українська плавчиня, чотирикратна олімпійська чемпіонка на дистанціях 200 та 400 метрів, срібна призерка — 800 метрів. Принесла Україні найбільшу кількість золотих олімпійських медалей. У січні 2008 року Клочкова заявила, що йде з великого спорту.

Ранее APnews писал, что Зеленський присвоїв звання "Заслужений артист України" співакові Monatik.

Новини партнерів

Поліція завела справу через самопідпал чоловіка під час параду у Києві, - фото
Україна готова до проведення зустрічі глав МЗС у "нормандському форматі", – Кулеба