КПП на кордоні з Угорщиною заблокували водії: протестують через посилення перевірок

КПП на кордоні з Угорщиною заблокували водії: протестують через посилення перевірок
Читать на русском

Місцеві ЗМІ повідомляють, що зараз на кордоні перебувають до 50 неоформлених мікроавтобусів

Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною зранку, 31 травня, заблокували водії мікроавтобусів через неможливість потрапити в Україну. Про це повідомляє видання "Європейська правда".

Повідомляється, що рух через пункт пропуску в обидва напрямки був заблокований у неділю о 9.30 ранку, уточнює закарпатське видання Mukachevo.net.

Після цього на КПП "Тиса" прибули резервні сили прикордонної служби.

За даними місцевих ЗМІ, зараз на кордоні перебувають до 50 неоформлених мікроавтобусів.

Конфлікт накалявся протягом кількох днів.

Спочатку голова Закарпатської ОДА Олексій Петров доручив силовим органам створити групи мобільного реагування для перевірки посилок громадян.

"Водії мікроавтобусів, які наразі перебувають на митному посту, окрім особистих речей громадян, переміщують посилки на замовлення. Деякі з них відмовляються письмово декларувати переміщувані товари та подавати документи до митного контролю. Складено кілька карток відмов. Це унеможливлює перетин кордону на законних підставах", - повідомили вчора митники.

Саме це стало причиною подальшого протесту водіїв.

У суботу, 30 травня, на кордоні утворилася черга з понад 300 мікроавтобусів – люди понад 30 годин не могли потрапити в Україну.

У другій половині дня 30 травня Держмитслужба України заявила, що станом на 15.00 в зоні митного контролю пункту пропуску "Чоп-Захонь" митного поста "Тиса" було понад 25 мікроавтобусів.

При цьому митники наголосили, що водії мікроавтобусів, які перебували на митному посту, крім особистих речей громадян, переміщували посилки на замовлення. Деякі з них відмовлялися письмово декларувати переміщувані товари та подавати документи для митного контролю.

Раніше APnews повідомляв, 28 травня в урядовому кварталі протестували аграрії. Фермери виступають проти введення квот на імпорт мінеральних азотних добрив в Україні.

Новини партнерів

Київ та ще п'ять областей України не готові до третього етапу послаблення карантину
Коронавірус в ЗСУ виявили вже у 118 осіб: померли чотири військовослужбовця