"Кожного дня це відпрацьовували": Данілов назвав дату, коли коронавірус сприйняли як серйозну проблему

"Кожного дня це відпрацьовували": Данілов назвав дату, коли коронавірус сприйняли як серйозну проблему
Читать на русском

Китай звернувся і до України, після чого Данілов заявляв, що необхідно заборонити вивозити обладнання з країни

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що влада зрозуміла, що коронавірус - це велика проблема, 25 січня після отримання даних розвідки. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Данілова в інтерв’ю Українській правді.

"Пандемія - це виклик. Але це не єдиний виклик, яким займається Рада національної безпеки і оборони і апарат безпосередньо. Covid, я думаю, ми обов’язково поборемо, бо це не є тільки проблема України, це світова проблема. Остаточно ми переконалися, що це є велика проблема, 25 січня, коли отримали дані нашої розвідки", - сказав він.

Данілов уточнив, що РНБО стало зрозуміло, що буде відбуватись надалі після отримання вказаних даних. Він нагадав, що у той час Китай робив усе можливе, щоб з усіх країн світу забрати якомога більше масок, обладнання, все, що стосується захисту від інфекційних хвороб.

За його словами, Китай звернувся і до України, після чого Данілов заявляв, що необхідно заборонити вивозити обладнання з країни.

"Вони так само звернулися до України і ми відразу на це відреагували. Знаєте, що був перший лист на Олексія Гончарука 31 січня. Потім був другий, коли вони на це не реагували. Це була дуже складна ситуація, у мене багато було з Кабміном розмов. Я їм пояснював, що - хлопці, треба терміново заборонити вивозити з країни обладнання", - підкреслив він.

Крім того, секретар Ради національної безпеки і оборони уточнив, що окрема група почала відпрацьовувати коронавірус вже з 11 січня.

"Вже з 11-го січня, незважаючи на ситуацію із Тегераном, окрема група уже починала відпрацьовувати Covid. А з 20-го січня у нас було цілодобове чергування по збору інформації, всього, що відбувається, як країни світу готуються. Ми кожного, кожного дня це відпрацьовували", - підкреслив Данілов.

Як повідомляв APnews раніше, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що реформа Міністерства охорони здоров’я так і не закінчилась.

Новини партнерів

Петиція Зеленському про заборону 5G в Україні набрала 25 тисяч голосів
Від гармати Фаворова до "коронки" від Коноплянки. ТОП-10 найкращих голів 29 туру УПЛ