Кожен день ми ховаємо кращих. Лікар про скандал з "коронавірусними пологами" під лікарнею в Черкасах

Кожен день ми ховаємо кращих. Лікар про скандал з "коронавірусними пологами" під лікарнею в Черкасах
Читать на русском

Інеса Шевченко зажадала публічних вибачень від 1+1

Медики вимагають публічних вибачень від журналістів 1+1 через сюжет про жінку з COVID-19, яка народила під стінами лікарні в Черкасах. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву гендиректора обласної реабілітаційної лікарні в Дніпрі Інеси Шевченко.

"Ми кожен день ховаємо кращих з нас, що принесли себе в жертву професії. І ось сьогодні канал 1+1 розповів про випадок в пологовому будинку, по-моєму, в Черкасах, де пацієнтка, хвора коронавірусною хворобою, маючи стрімкі пологи, народила на вулиці .... Народила стрімко, чоловік прийняв пологи, дівчинку з мамою забрали у відділок. Боже мій, що пишуть наші співгромадяни в коментарях під цим репортажем. Ми, медики, на думку народу - тварі, мерзоти, злочинці, бариги, хапуги, нездари, кати, виродки, гади, виплодка пекла, бруд у пацієнтів під нігтями. Ми зобов'язані любити, цілувати, стояти по стійці смирно, танцювати, мити ноги пацієнтам і цю воду пити ... нам не треба платити зарплату, нам не треба дозволяти відпочивати та бачити свої сім'ї ... і так ... майже всі коментатори зійшлися на думці, що медикам в цій історії не треба було одягати захисні костюми, а мчати галопом, в чому мати народила, рятувати ... і ще!!!! Кращі вже давно виїхали, а в Україні залишилося тільки медичний непотріб .... Так вважають українські громадяни ....", - йдеться в заяві.

При цьому вона вказала, що фактично кожен день в українських містах ховають медиків.

"Колеги, рідні мої, золоті, може вистачити, може не треба ???????? Скільки будемо терпіли !!!!! ???? Об нас уже навіть не ноги витирають, нами вже підтирати причинні місця ... витирає держава, люди, журналісти, у яких немає честі, совісті, професійної гідності. У найтяжчий час, коли ми, колеги, падаємо з ніг і наші товариші щодня вмирають, коли весь світ аплодує своїм лікарям, нас з вами, медиків України, що підігріваються журналістами співгромадяни, продовжують знищувати та вбивати своєю ненавистю ... Колеги, може вистачити, може нехай і правда самі рятуються ... А ми, тварі й мерзоти, підемо, не озираючись, до своїх родин, відпочивати підемо і життю радіти ... Один одному ми завжди допоможемо ... А хто ненавидить нас співгромадян нехай лікують представники всієї вертикалі влади, екстрасенси, знахарі, журналісти та ритуальні танці .... Колеги, світлі ви мої душі й благородні серця, доки будемо з вами дозволяти вбивати та ображати себе ???? Я більше не можу і не хочу це терпіти....", - закликала Шевченко.

Також вона вимагала публічних вибачень від 1+1 за хвилю хейту, яку викликав сюжет.

"Для початку вимагаю, щоб канал 1+1 публічно вибачився перед всіма медиками країни за публічні провокації, які привели до поширення нашими співгромадянами образливих, неправдивих висловлювань, привели до брехні та приниженням медичних працівників, до закликів переслідувати медиків й карати їх за скоєні злочини. Особливо це стосується тих з нас, хто займається пацієнтами, які хворі коронавірусною хворобою", - підсумувала медик.

Як раніше повідомляв APnews, жінка в Черкасах народила під дверима пологового будинку, тому що її не пустили в лікарню через позитивного тесту на COVID-19.

Новини партнерів

Чоловіку, який у Харкові погрожував підірвати поліцейських гранатою, загрожує довічне ув'язнення
Український боєць Амосов виграв 25-й бій і залишається непереможеним