"Ковідну" тисячу планують роздавати дітям від 12 років на позашкільну освіту

"Ковідну" тисячу планують роздавати дітям від 12 років на позашкільну освіту
Читать на русском

В Офісі президента планують розширювати програму "еПідтримка".

Міністерство освіти і науки України виступило з пропозицією щодо розширення програми "еПідтримка", в рамках якої передбачено отримання дітьми віком 14-18 років 1000 гривень за вакцинацію. Крім того, опрацьовується рішення, за яким "ковідну" тисячу зможуть отримувати діти віком від 12 років. Витратити кошти можна буде на позашкільну освіту.

Про це повідомляє APnews з посиланням на пресслужбу Офісу президента України.

"Міністерство освіти і науки надало пропозиції щодо розширення програми на дітей 14-18 років. Зокрема, з'явиться можливість використати ці кошти на позашкільну освіту. Також опрацьовується рішення щодо такої можливості для дітей віком 12-14 років", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, в ОП зазначили, що найближчим часом пройде засідання Кабінету міністрів, під час якого буде ухвалено рішення щодо можливості використання коштів за програмою "єПідтримки" вакцинованими особами віком від 60 років.

Варто зазначити, що у понеділок, 17 січня, у пресслужбі міністерства охорони здоров'я повідомили, що було спрощено доступ до вакцинації від коронавірусу для дітей віком від 12 років.

Зокрема, скасовано вимогу щодо обов'язкової наявності інших щеплень. Тепер для того, щоб вакцинувати дитину 12-17 років від COVID-19, батькам достатньо просто записати її в будь-який пункт або центр щеплення.

З собою потрібно мати свідоцтво про народження (для дітей віком 12–13 років) або паспорт та ідентифікаційний код (для дітей віком 14–17 років) для того, щоб дані про вакцинацію були внесені до електронної системи охорони здоров'я.

Дітям 12–13 років для щеплення потрібна згода одного з батьків або опікуна.

Раніше APnews повідомляв, українці встигли витратити 1,5 млрд гривень, отриманих за повну вакцинацію проти коронавірусу в рамках програми "єПідтримка".

Новини партнерів

Велика Британія надасть Україні протитанкові оборонні системи
Арестович з "особистих причин" звільнився з посади радника голови ОП та спікера ТКГ