Коронавірусом заразився міністр культури Франції

Франк Рістер
Читать на русском

Наразі Франк Рістер обмежений своїм будинком і його симптоми не дуже виражені.

Міністр культури Франції Франк Рістер заразився коронавірусною інфекцією. Про це повідомляє видання BFMTV.

У повідомленні йдеться, що напередодні Рістер провів кілька днів на Національних зборах, де були підтверджені випадки захворювання на Covid-19.

"Сьогодні міністр був протестований позитивно після появи у нього симптомів захворювання" - заявили в уряді, зазначивши, що Франк Рістер минулого тижня провів кілька днів в Національних зборах, де було підтверджено кілька випадків захворювання, у п’яти депутатів і двох співробітників установи.
Як повідомляють люди з його оточення, міністр культури перебуває у двотижневій відпустці. Зазначається, що ця хвороба для нього як "маленький грип".

Джерело з оточення Франка Рістера зазначило, що у понеділок, 9 березня, як тільки з’явились симптоми, він пішов на обстеження і вже не повертався до міністерства.

Міністр охорони здоров'я Олів'є Веран обмінявся кількома текстовими повідомленнями з інфікованим міністром Рістером і розповів, що він "обмежений своїм будинком" і його симптоми не дуже виражені.

У французькому уряді наголошують, що правила для всіх однакові – як для міністрів, так і для французів.

Наразі хворий на коронавірус міністр продовжує виконувати свої службові обов’язки віддалено.

Франк Рістер - не перший урядовий чиновник у світі, який був заражений китайською інфекцією. Серед хворих на коронавірус є кілька високопоставлених іранських чиновників, зокрема, Массуме Ебтекар, віце-президент, відповідальна за жінок і сім'ю, і заступник міністра охорони здоров'я Ірадж Харірчі.

Як повідомляв APNews, вчені розповіли, коли смертельний вірус Covid-19 припинить поширюватися світом.

Новини партнерів

Через коронавірус в Італії спалахнули бунти у в'язницях: шість осіб загинуло
Влада Італії закрила всю країну на карантин