Коронавірусний мотобум. Попит на мотоцикли в Україні зріс на 30% за час карантину

Коронавірусний мотобум. Попит на мотоцикли в Україні зріс на 30% за час карантину
Ексклюзив
Читать на русском

А з огляду на те, що зараз паралізована частина громадського транспорту, показники можуть тільки зрости

У зв'язку з карантином в світі зростає попит на особистий вид транспорту - автомобілі та мотоцикли. У перші місяці карантину попит на мотоцикли зріс на 30%. Про це в ексклюзивному коментарі APnews повідомив Гендиректор інформаційно-аналітичної групи "Автоконсалтинг" Олег Омельницький.

"Через пару місяців попит трохи впав - приблизно на 15%. Однак потенціал у цього ринку дуже хороший. В минулому році зростання було 74%, а з огляду на те, що зараз паралізована частина громадського транспорту, показники можуть тільки зрости. Не варто ігнорувати і те , що мотоцикли - це вид транспорту, який може "об'їхати" пробки, в яких зупиняться авто, і зробить це швидше, ніж велосипед"- повідомив Омельницький.

Але зазначив, що все, звичайно ж, буде залежати від економічної ситуації в країні.

У свою чергу голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко відзначив, що попит на особистий транспорт прогнозував і раніше.

"Продажі автотехніки, мототехніки, велотехніки ростуть, тому що люди бояться користуватися громадським транспортом. Навіть в Європі зараз збільшилися продажі, хоча тут до пандемії було популярно течія car-free - люди відмовлялися від автомобілів та іншого транспорту, їздили тільки на громадському або велосипедах, заради збереження навколишнього середовища. Зараз же, в зв'язку з карантином, люди стали частіше купувати особистий транспорт для своєї безпеки ", - розповів Назаренко.

Раніше APnews писав, чи зміниться ситуація з транспортом в Україні після карантину.

Читайте також:

Новини партнерів

Шмигаль заявив про завершення одного з етапів децентралізації
Поліція затримала чотирьох кілерів, які влаштували замах на наркобарона з Чорногорії в Києві