"Коронавірусний" фонд – ноу-хау, запропоноване екс-радником Єрмака – нардеп

"Коронавірусний" фонд – ноу-хау, запропоноване екс-радником Єрмака – нардеп
Читать на русском

Сам глава Офісу президента заявляв, що ковід-фонду не існує .

"Коронавірусний" фонд, до якого було закладено 65 млрд гривень, запропонував колишній міністр фінансів і екс-радник глави Офісу президента Ігор Уманський.

Про це розповів заступник голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету, депутат від "Слуги народу" Олександр Трухін в ефірі програми "Свобода слова з Савіком Шустером", передає APnews.

"На сьогоднішній день "ковідний" фонд, той, про який ми з вами говоримо — це ноу-хау, яке запропонував сам Уманський. "Ковідний" фонд отримав невелику видозміну — ми додали парламентський контроль, завдяки всім фракціям ми проголосували, підтримали. І були виділені гроші на боротьбу з "ковідом", було виділено на боротьбу рівно 32 млрд грн. Всі ці 32 млрд грн не займані, не задіяні на дороги і спрямовані на реальну боротьбу з "ковідом".
25 млрд грн, які завдяки зусиллям Президента і команди Президента були отримані за рішенням Стокгольма, арбітражу, потрапили в бюджет України", - розповів Олександр Трухін.

За його словами, Зеленський заявив, що гроші, зароблені на інфраструктурі завдяки газотранспортній системі країни, будуть вкладені в інфраструктуру і не витрачатимуться на популізм.

Також Трухін додав, що Уманський – "велика помилка" і "страждає алкоголізмом", що не поєднувалося з посадою радника глави ОП.

"Що ми маємо сьогодні. Сьогодні пан Уманський, який рекордно коротко пробув на своїй посаді — Україна ще не знала настільки успішного міністра фінансів — це наша велика помилка. Я думаю, що ми, як команда, повинні почати говорити правду і пояснити всю ситуацію, що насправді сталося. Тому що ми всі про це умовчуємо, про це знають всі колеги, які знаходяться в парламенті. Про це знають всі співробітники Міністерства фінансів. На жаль, пан Уманський просто алкоголік. Він страждає глибоким алкоголізмом, це правда. І тому людина не змогла поєднувати свої пристрасті з тим місцем робочим, куди його поставили", - наголосив Олександр Трухін.

Варто нагадати, що сам Андрій Єрмак місяць тому заявив, що ніякого ковід-фонду не існує і що ця назва виникла помилково. Таким чином, він відповів на одне із головних питань, яке турбувало населення - чому більше половини коштів, 35 мільярдів, пішли на дороги, а не на забезпечення медичної системи.

Як повідомляв APnews, екс-радник Єрмака заявив, що звільнився з ОП через провал у боротьбі зі "схемами".

Новини партнерів

У центрі Єревану сотні опозиціонерів вийшли на мітинг за відставку Пашиняна: відео
Локдаун вихідних. Степанов розповів, коли добова кількість хворих зменшиться