Коронавірусна паніка: в Києві приватні клініки видають хибні результати по тестам на коронавірус COVID-19

Коронавірусна паніка: в Києві приватні клініки видають хибні результати по тестам на коронавірус COVID-19
Читать на русском

В КГГА попередили, що деякі приватні клініки роблять аналізи на коронавірус, проте їх результати виявляються хибними при перевірці, що може бути схожим на спекулювання навкруги проблеми коронавірусу.

Київська влада попередила, що приватні клініки не здатні зробити достовірні аналізи на коронавірусну інфекцію COVID-19. Натомість використання експрес-тестів, які розподілені між спецальними точками в місті гарантують більш точні результати. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник на брифінгу.

У посадовця спитали проаналізи на коронавірус, які можна зробити в Києві за 1500 гривень, на що він повідомив, що було зафіксовано вже 2 випадки хибно позитивних аналізів у приватних клініках.

"Цією клінікою було поставлено кілька позитивних проб – після того, як вони пройшли референс-лабораторію, вони всі були анульовані", - сказа він.

Він заявив, що неможна ризикувати та спекулювати на тестах на коронавірус.

"Зараз не можна спекулювати. В умовах тотального дефіциту хтось пробує заробити якісь шалені кошти. На це однозначно будуть реагувати правоохоронні органи – у тому числі і на тести у півтора тисячі, і на спроби продавати ліки від коронавірусу, яких на сьогодні не існує", - добав Поворозник.

Як раніше повідомляв APnews, вчені виявили новий спосіб розповсюдження коронавірусу та почали розробку ліків.

Новини партнерів

Зеленський закликав зупинити міжобласне сполучення і закрити метро
МЗС: У семи українців за кордоном підтвердився коронавірус