Коронавірус забрав життя відомого українського продюсера

Коронавірус забрав життя відомого українського продюсера
Читать на русском

На момент смерті Олександра Сірого було 58 років

Відомий український продюсер, колишній генеральний продюсер Першого каналу і виконавчий директор Freedom Hall Олександр Сірий помер від COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на бізнесмена Олександра Меламуда.

"Помер Олександр Сірий. Ковід. Дуже сумно", - йдеться в повідомленні.

Інформацію про смерть Сірого підтвердила експерт телевізійних соціальних проектів Марина Кінах.

"Саша! Немає слів ... Як же так ... Не можу повірити ... Обговорювали тільки спектаклі, нові проекти ... Ти ж такий розумний, такий професійний, такий правильний, такий молодий і такий душевний ... Ти ж сказав, що все буде добре ... Ридаю", - написала Кінах.

Олександр Сірий народився 18 вересня 1962 року у Львові, де закінчив Львівську музичної десятирічки ім. С. Крушельницької. Крім того, він навчався у Донецькій державній консерваторії ім. С. Прокоф'єва.

Багато років він був режисером Міжнародного легкоатлетичного турніру "Zepter - Зірки жердини". Також займався організацією гучних акцій "Міс Європа" 2006 і бенефіс Анастасії Волочкової.

Як раніше повідомляв APnews, відомий радянський художник-постановник Володимир Зуйков помер в московській лікарні після того, як заразився COVID-19.

Новини партнерів

Збройний напад на двох українських братів в Австрії скоїла банда із семи чоловік - посол
Тупицький оскаржить у Верховному суді указ Зеленського про скасування його призначення в КСУ