У Чехії порушники коронавірусного карантину платитимуть штраф 120 000 євро

У Чехії порушники коронавірусного карантину платитимуть штраф 120 000 євро
Читать на русском

Жителі Чехії, які повертаються з Італії, зобов’язані інформувати телефоном про свої відвідини цієї країни лікуючого лікаря.

Жителі Чехії, які повертаються з Італії, зобов’язані з суботи інформувати телефоном про свої відвідини цієї країни лікуючого лікаря, який прийме рішення про їх приміщенні на два тижні в домашній карантин. Порушникам карантину загрожує штраф в три мільйони крон (близько 120 тисяч євро). Про це повідомив Прем’єр-міністр республіки Андрій Бабіш, пише видання Novinky.

"Сьогодні (у п'ятницю) було вирішено про прийняття нового надзвичайного заходу (в зв'язку з коронавірусом). Кожен, хто починаючи з суботи повернеться (в республіку) з Італії, зобов'язаний зв'язатися по телефону зі своїм лікуючим (дільничним) лікарем, - зазначив прем'єр. - Переважна більшість тих, хто заразився коронавірусом, інфікувалися в Італії. Лікарі зобов'язані прийняти рішення про (розміщення в домашньому) карантині тих, хто прибуває з Італії. За порушення (режиму карантину) загрожує штраф до трьох млн крон".

У наступні вихідні, згідно Бабішу, в республіку можуть повернутися 16,5 тисяч жителів Чехії, які виїхали у відпустки й на весняні шкільні канікули в Італію. На цей час кількість заражених коронавірусом в країні зросло до 18 осіб. Серед них громадянки США і Еквадору, а також громадянин Італії. Про перші випадки захворювання на національній території влада повідомила в минулу неділю.

Новини партнерів

Заступник міністра Бородянського пішла у відставку
Президент Зеленський заявив, що у Путіна є рік для завершення війни на Донбасі