Коронавірус підхопили ще троє військовослужбовців Збройних Сил

Коронавірус підхопили ще троє військовослужбовців Збройних Сил
Читать на русском

Контактери хворих військових відправлені на самоізоляцію.

У Збройних Силах України виявлено ще три випадки захворювання на коронавірус.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Командування Медичних сил ЗСУ у Facebook, опубліковану в п’ятницю, 10 квітня.

У повідомленні йдеться, що у військовослужбовця Вінницького гарнізону, який після погіршення стану здоров’я 9 квітня був госпіталізований до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону з пневмонією, після обстеження та проведення ПЛР-тестування сьогодні підтверджено коронавірусну інфекцію.

Зазначається, що цей військовослужбовець знаходився на амбулаторному лікуванні під наглядом медичної служби з 3 квітня. Проведені експрес-тести двічі давали негативний результат. Хворий отримує симптоматичне лікування. Наразі стан його здоров’я задовільний.

"Також захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 підтверджено у 2 військовослужбовців однієї з військових частин Мелітополя. З 9 квітня вони перебували на самоізоляції після контакту з військовослужбовцем, у якого було підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Сьогодні надійшли результати їх ПЛР-тестування, які підтвердили факт захворювання. Наразі стан здоров’я військових задовільний. Вони проходять лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби", - йдеться в повідомленні ЗСУ.

Контактери хворих військових відправлені на самоізоляцію. У разі появи симптомів ГРЗ, їх перевірять на наявність коронавірусної інфекції.

Як повідомляв APnews, у Херсонській області через коронавірус вирішили закрити ще один населений пункт.

Новини партнерів

Чотири літаки з Південної Кореї та Китаю вже доставили захисні засоби до України - Зеленський
Чорновол після допиту 14 квітня візьмуть під варту, - Катеринчук