Коронавірус не пройде: у Полтаві міськрада провела засідання на вулиці

Коронавірус не пройде: у Полтаві міськрада провела засідання на вулиці
Читать на русском

Депутати вирішили виділити на протидію поширенню нового вірусу 34,5 мільйона гривень

У четвер, 19 березня, депутати Полтавської міської ради сьомого скликання провели засідання позачергової 31 сесії, однак зробили це не в будівлі міськради, а у внутрішньому дворі через загрозу поширення коронавірусу. Трансляція з'явилася на сторінці телеканалу "Центральний" в Facebook.

Депутати вирішили виділити на протидію поширенню нового вірусу 34,5 мільйона гривень. Виконуючий обов'язки мера міста, секретар міської ради Олександр Шамота заявив, що істотна частина цих коштів піде на матеріальне забезпечення полтавських лікарень.

"Також із загальної суми 1 мільйон 250 тисяч гривень виділять на програму цивільного захисту населення. А саме - на створення матеріального резерву, який знадобиться для патрульних поліцейських і інших працівників, які будуть контролювати в'їзди в Полтаву. Ці мобільні бригади повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту. Крім цього, 300 тисяч (по 100 тисяч гривень на кожен райрада міста) виділять за програмою боротьби зі злочинністю. Ці кошти спрямують громадським формуванням з безпеки", - пояснив Шамота.

Крім того, міська рада також вирішив купити на виділену суму 20 апаратів штучної вентиляції легенів, понад 11 тисяч тест-систем для діагностики коронавірусом, засоби індивідуального захисту та ліки.

Як повідомляв APNews, мер Києва Віталій Кличко заявив, що столичним медичним закладам передано 39 карет "швидкої", які закупив місто.

Новини партнерів

Поліція виписала в Україні понад 30 протоколів за порушення карантину
Кличко: Київські медики отримали 39 нових "швидких" та дві експрес-лабораторії