Коронавірус: МЗС дало рекомендації українцям закордоном

МЗС
Читать на русском

У відомстві радять повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої дипломатичної установи України.

Українцям рекомендують тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених китайським коронавірусом. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Наголошується, що українцям, які продовжують перебувати у країнах, де зареєстровано випадки інфікування коронавірусом, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади, уникати відвідання уражених захворюванням регіонів.

МЗС також радить повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої дипломатичної установи України, а також зареєструватися на веб-ресурсі "Друг" та слідкувати за рекомендаціями щодо ситуації в окремих країнах, які розміщені на сайті міністерства.

"У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю і здоров’ю, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до найближчої дипломатичної установи України або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС: +38-044-238-16-57, електронна пошта - cons_or@mfa.gov.ua", - зазначається в повідомленні.

Також МЗС наполягає на потребі дотримуватися рекомендацій ВООЗ та органів охорони здоров’я України – з більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті МОЗ.

Як повідомляв APNews, в ЄС залишилася всього одна країна, де не знайшли хворих коронавірусом.

Новини партнерів

Бойовики на Донбасі шість разів обстріляли позиції ООС: є загиблий і поранені
Справа МН17: Міжнародна слідча група провела перше засідання