Королю футболу Пеле зробили щеплення від коронавіруса

Королю футболу Пеле зробили щеплення від коронавіруса
Читать на русском

Легендарний футболіст прищепився в віці 80 років.

Колишній бразильський нападник Пеле зробив щеплення від коронавіруса. Про це APnews повідомляє з посиланням на пост легендарного футболіста в Instagram.

З огляду на, що Бразилія є одним з лідерів за кількістю зафіксованих випадків захворювання і займає друге місце після США за кількістю померлих від COVID-19 - понад 250 тисяч осіб. Саме тому легендарний футболіст вирішив власним прикладом мотивувати громадян Бразилії вакцинуватися.

"Пандемія ще не завершена. Нам необхідно бути дисциплінованими, щоб зберегти життя, в той час, як багато людей ще не пройшли вакцинацію. Ретельно мийте руки і, по можливості, залишайтеся вдома. Коли ви виходите на вулицю, не забудьте надіти маску і триматися на відстані. Все пройде, якщо ми зможемо подумати про ближнього і допомогти один одному", - написав Пеле в Instagram.

Наразі екс-футболісту, якого називають "Королем футболу", виповнилося 80 років. Причому Пеле став чи не першим з відомих футбольних особистостей, який вакцинувалася і публічно оголосив про це.

Раніше ми повідомляли, що український боксер Євген Хитров знявся з поєдинку через проблеми зі здоров'ям. Перехворівши коронавірусів, спортсмен зіткнувся з проблемами з легкими.

Новини партнерів

Зеленський про свій стан після щеплення від COVID-19: "Здається, живий"
У Чернігові співробітник ліцею відбив селезінку підлітку