Королева Єлизавета II написала листа в "російський Крим"

Королева Єлизавета II написала листа в "російський Крим"
Читать на русском

Офіційно на ситуацію поки не відреагували ні в українському МЗС, ні в прес-службі королівської сім'ї.

Королева Великобританії Єлизавета II відправила відповідь на лист дітям з Севастополя, вказавши на конверті, що місто є "російським". Про це APnews повідомляє з посиланням на Instagram-сторінку "Малої академії наук" в Севастополі.

Цього літа викладач творчого об'єднання "Цікавий англійська" відправила лист королеві Великобританії. Зараз же Єлизавета II відповіла своїм листом. Правда, на конверті, який прийшов з королівської канцелярії, поруч з адресою Севастополь вказаний як міста Російської Федерації.

"Королева хоче подякувати вам за ваш лист і люб'язне послання підтримки. Її величності було приємно почути, як вам подобається навчати ваших учнів англійської мови, і я докладаю кілька інформаційних листівок, які ви, можливо, захочете взяти для ознайомлення з ними. Королева високо цінує вашу турботу, виявлену при написанні листа, і я ще раз висловлюю вам величезну подяку за ваш лист", - йдеться в листі.

Правда, варто відзначити, що цей лист дітям писала не особисто королева Єлизавета II. У зворотній адресі в якості учасника вказана фрейліна Філіпа де Пасс. Та й сам лист явно просто відправили на зворотну адресу, вказану на конверті.

Проте, в Росії вже встигли відреагувати на цей лист. Зокрема, в Совфед РФ вже заявили, що "царська особа проявила мудрість і змогла піднятися над геополітичним смогом". А ось в прес-службі королівської сім'ї, як і в українському МЗС поки офіційно не відреагували на цей інцидент.

Королева Єлизавета II написала листа в "російський Крим"

Раніше APnews повідомляв, що Apple і Spotify потрапили в скандал, показавши карту України без Криму. МЗС України вже мав конфлікт з Apple в 2019-му році.

Новини партнерів

До "червоної" зони потрапили ще чотири області - список
Херсонщина у "червоній" зоні: лікарні заповнені на 95%, а на вулицях чергують протиковідні патрулі