Корнієнко каже, що "слуги народу" постійно потрапляють у скандали, бо "в політиці з нуля"

Корнієнко каже, що "слуги народу" постійно потрапляють у скандали, бо "в політиці з нуля"
Читать на русском

У нардепів немає навичок, як себе поводити під камерами ЗМІ, зазначив Корнієнко.

Перший віце-спікер Верхової Ради Олександр Корнієнко знайшов пояснення, чому нардепи від "Слуги народу" постійно стають учасниками скандалів. Він стверджує, що це можна пояснити відсутністю політичного досвіду, адже до приходу до влади більшості законодавців не доводилося бути під постійною увагою ЗМІ.

Про це Корнієнко розповів в інтерв'ю РБК-Україна, передає APnews.

"Якщо сказати на своєму прикладі і на прикладі ще багатьох колег, які встигли втрапити в скандали, ще коли рейтинги були вище і була довіра більша - ми потрапили в політику з нуля, ми не були політиками", - сказав Корнієнко.

Перший віце-спікер парламенту також назвав причиною таких скандалів раптову популярність людей, яких до цього ніхто не знав.

"Більше того, значна частина із нас не була відомими людьми, ми були звичайними людьми, у яких кількасот, може, пару тисяч друзів на Facebook. І коли ти раптово потрапляєш під софіти і під цілодобову увагу медіа, в тебе просто немає навички так себе поводити. Тому ти якісь речі робиш так, як ти раніше робив, починаєш на робочому місці в залі щось робити", - пояснив Олександр Корнієнко.

Раніше APnews писав про ТОП-7 скандалів "Зеленої Ради" за перший рік роботи.

Новини партнерів

В Австралії вітер зніс надувний замок разом із дітьми – четверо загинули на місці
В Україні з’явиться новий рід військ - Міноборони