Корнієнко: Є інформація, що 1 грудня до Києва за гроші будуть підвозити людей для "держперевороту"

Корнієнко: Є інформація, що 1 грудня до Києва за гроші будуть підвозити людей для "держперевороту"
Читать на русском

Інформація про "тисячу за участь у держперевороті" надійшла від правоохоронців, каже нардеп.

Перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня "готуються якісь підвози" людей до Києва і що мешканцям України нібито пропонують по тисячі гривень за день участі у "держперевороті".

Про це Корнієнко заявив в ході брифінгу у Раді 30 листопада, передає APnews.

Так, відповідаючи на запитання, чи варто готуватися до держперевороту 1 грудня, про який заявляв президент Володимир Зеленський, Корнієнко заявив:

"Чи варто готуватися вам (журналістам – ред), чи усім? Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи. Ну, так – є така думка.

Хоча, коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до "перевертачів". Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди так спромоглися".

За його словами, інформація про "тисячу за участь у держперевороті" надійшла від правоохоронців.

При цьому Корнієнко не відповів на запитання, хто саме пропонує цю тисячу - опозиція чи олігархи. Він лише сказав, що "є різна інформація".

Також перший віце-спікер нагадав, що ДБР вже відкрило кримінальне провадження через "держпереворот", який нібито готується.

"Ми (ймовірно, "Слуга народу" – ред.) зі свого боку так тролимо опозиціонерів, які у нас отак збираються і не завжди можуть артикулювати, з якого приводу", - додав він.

На запитання журналістів, чому РНБО не збирає засідання через вказану інформацію, Корнієнко відповів:

"РНБО збереться, коли треба буде".

Як повідомляв APnews, Зеленський заявив, що у грудні в Україні готувався державний переворот "до якого залучили Ахметова".

Новини партнерів

Зрада інтересів: Разумков розповів, чому Соха вийшов із фракції "Слуга народу"
Росія хоче роз'єднати ЄС, використовуючи газову та міграційну кризи, нарощування військ біля України - прем'єр-міністр Польщі