Кореспондент "1+1" працював на скандал, але сам в нього вляпався, - Апасов

Кореспондент "1+1" працював на скандал, але сам в нього вляпався, - Апасов
Читать на русском

У прес-службі "1 + 1" підтвердили, що спеціальний кореспондент ТСН Сергій Гальченко дійсно знаходився в Лаврі і готував сюжет.

Редакція інформаційного агентства APnews не відноситься ні до якої політичної сили. Тому шукайте інші аргументи для виправдання. Так відреагував журналіст і співзасновник інформаційного агентства APnews Василь Апасов на спроби прес-служби "1 + 1" відбілити дії кореспондента ТСН Сергія Гальченка.

"Сюжет ТСН про святкування Великодня вийде, зате тепер там точно не буде бруду про віруючих в Києво-Печерській лаврі. А в провокаціях замовних мене вже звинувачувала і Супрун, і всякі Шабуніни, і інші "кришталево" чисті. Колеги з "Плюсів" працювали спеціально в пошуку скандалу, а вляпалися самі. Так буває, коли ти всіх вважаєш за лайно. І ще, шановні 1+1, Редакція APnews не відноситься ні до якої політичної сили. Тому спробуйте виправдовуватися іншими методами ", - заявив Апасов.

Нагадаємо, 18 квітня, в ході зйомки репортажу про богослужіння в Києво-Печерській лаврі журналіст Сергій Гальченко запропонував гроші кореспонденту APnews за поцілунок ікони, мабуть переплутавши його зі звичайним прихожанином.

На наступний день, 19 квітня, в прес-службі "1+1" заявили, що цей факт нібито не відповідає дійсності, при цьому не заперечуючи, що спеціальний кореспондент ТСН Сергій Гальченко дійсно знаходився в Лаврі і готував сюжет. У продовження "обілення" на "1+1" все заперечують і назвали новину "спланованою провокацією".

Читайте також:
Журналіст "1 + 1" запропонував гроші кореспонденту APnews за поцілунок ікони в Києво-Печерській лаврі

Новини партнерів

З початку доби на Донбасі не було жодного обстрілу, - ООС
У ДСНС пояснили причину тривалої боротьби з вогнем на Житомирщині