Консул привіз воду та засоби гігієни українцям, яких не пропустили до Греції

Консул привіз воду та засоби гігієни українцям, яких не пропустили до Греції
Читать на русском

Українцям не дозволили поселитися в готелі, чи виїхати в інші країни, куди в'їзд дозволений

Громадянам України, яких не пропустили в Грецію в аеропорту Афін, консул привіз воду та речі першої необхідності. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила одна із пасажирок - Ганна Валевська, яка перебуває в аеропорту, повідомляє APnews.

Також консул надав українцям матраци, яких раніше у ізоляторі не було.

"Український консул щойно особисто відвідав нас. Завдяки йому, у нас тепер є мило, одна пляшка з антисептиком, вода, туалетний папір і матраци", - написала пасажирка.

Дівчина повідомляє, що компанія Wizzair передала для своїх 5 пасажирів бутерброди і воду. У Ryanair поки не відреагували.

Анна Валевська написала, що їх розмістили у кімнаті, яка виглядає "швидше, як в'язниця". Дозволили залишити тільки телефони без зарядних пристроїв.

Мандрівники скаржаться на те, що у камерах таргани, немає мила і туалетного паперу, кондиціонера, матраців і подушок, а також немає доступу до особистих речей.

За її словами, українцям також не дозволили оселитися у готелі чи вилетіти до іншої країни, куди дозволений в'їзд громадянам України. Консульство стверджує, що надані умови - на даний момент найкраще рішення.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні готують пілотний проект закриття шахт за німецьким досвідом
Столиця та 8 областей не можуть послаблювати карантин