Конституційний суд зареєстрував заяву 226 депутатів про відставку суддів

Конституційний суд зареєстрував заяву 226 депутатів про відставку суддів
Читать на русском

Цією заявою парламентарі закликали 11 суддів КСУ піти у відставку після великого скандалу з прийняттям "антикорупційного" рішення,

Секретаріат Конституційного суду України зареєстрував заяву, підписану депутатами Верховної Ради, яка стосується відставки суддів КСУ.

Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційну заяву суду.

Повідомляється, що сьогодні глава депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія разом з народними депутатами України звернулися до Конституційного Суду України із цією заявою. Цю заяву підписали 226 депутатів різних фракцій.

“У Секретаріаті Конституційного Суду України документ зареєстровано та взято до розгляду”, - повідомила прес-служба КСУ.

Нагадаємо, цією заявою парламентарі закликали 11 суддів КСУ піти у відставку після великого скандалу з прийняттям "антикорупційного" рішення, у тому числі - голову КСУ Олександра Тупицького.

Нагадаємо, мова йде про скандальне рішення КСУ закрити реєстр декларацій чиновників. НАЗК повідомило, що таким чином Конституційний суд заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Водночас НАЗК наголосило, що судді КСУ прийняли рішення в "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні можуть ввести "годину для літніх": що це та для чого
В Одесі співробітники одного з дитсадків обкрадали дітей