Конкурсна комісія з набору співробітників у БЕБ провела за добу майже 100 співбесід

Конкурсна комісія з набору співробітників у БЕБ провела за добу майже 100 співбесід
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

Очевидно, що неможливо з абсолютно об'єктивних причин у день провести таку кількість співбесід.

Конкурси на посади штатних співробітників у Бюро економічної безпеки являють собою повну профанацію і покликані лише легалізувати протиправні рішення керівництва БЕБ. Найкращим доказом цього є статистика конкурсу на посади гласних штатних співробітників.

Загалом у рамках конкурсу необхідно відібрати 76 посад, а претендентів на них набралося 959 осіб. Але незважаючи на таку велику кількість претендентів, усі співбесіди відбулися за один день! За їхніми підсумками безпосередньо до конкурсу допустили 392 кандидати, а не допустили 567 осіб.

Адже всім зрозуміло, що неможливо з абсолютно об'єктивних причин у день провести таку кількість співбесід, та ще й оцінити професійну компетентність кожного кандидата. Виходить, що на співбесідах перемагають або випадкові люди або такі співбесіди проводяться виключно для виду, а переможців визначають ще до початку проведення конкурсу.

При цьому відсоток претендентів, яких не допустили до конкурсу (60%), цілком претендує на звання найвищого показника за весь час проведення конкурсів в Україні. Враховуючи все це, не залишається сумнівів, що до завдання конкурсної комісії входив недопуск якомога більшої кількості кандидатів.

У результаті виконання цього завдання використовувалися формальні, придумані, нічим не регламентовані, суперечать законодавству і формальній логіці підстави. Особливо іронічно на цьому тлі виглядає цитата із публікації самого Бюро:

"Як повідомила представниця Ради громадського контролю в Конкурсній комісії Ганна Майборода, співбесіди відбуваються з чітким дотриманням регламенту, а члени конкурсної комісії прагнуть створити професійну обстановку, щоб кандидати якнайкраще могли презентувати свої знання, компетенції та навички".

Зате тепер остаточно стає зрозуміло, чому Рада громадського контролю при БЕБ була сформована шахрайським шляхом за допомогою "накрутки" голосів. Щоб легалізувати та прикривати відверто протиправні рішення директора БЕБ Вадима Мельника, та кадрові рішення в першу чергу.

Раніше APnews вже повідомляв, що співробітників у БЕБ хочуть набирати шляхом "швидких побачень", проводячи за добу по 100 співбесід і виділяючи на одного кандидата менше п'яти хвилин.

Новини партнерів

На дві приватні школи Києва поскаржилися до поліції через очне навчання під час суворого карантину
Прем'єр Грузії у відповідь на вимоги Зеленського щодо Саакашвілі попросив не втручатися