Конгрес США закликав посилити санкції проти Москви через грубе порушення прав людини

Конгрес США  закликав посилити санкції проти Москви через грубе порушення прав людини
Читать на русском

У проекті резолюції члени Конгреси наголосили на необхідності звільнити журналістів, активістів, правозахисників, учасників мирних організацій і громадян України.

У Конгресі Сполучених Штатів Америки представили проект резолюції, який закликає Росію звільнити всіх політичних в'язнів, в тому числі, українців, і пропонує уряду США ввести нові санкції проти Москви через порушення прав людини.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Комітет з міжнародних справ Палати представників США.

"Володимир Путін - жорстокий авторитарний лідер з тривалою історією придушення громадянських свобод, в томі числі свободи преси, свободи слова, політичної опозиції і демократії. Варто тільки згадати жорстоке вбивство критика путінського режиму Бориса Нємцова, щоб побачити, як Путін грубо пригнічує тих, хто виступає проти нього", - заявив конгресмен-демократ Еліот Енгель, автор резолюції.

Також у резолюції наголошується, що необхідно звільнити журналістів, активістів, правозахисників, учасників мирних організацій і громадян України, яких незаконно засудили в Росії та анексованому Криму.

Співавтором резолюції виступив старший член комітету з міжнародних справ Палати представників конгресмен-республіканець Майкл Маккол.

Як повідомляв APnews, Трамп звинувачує Китай у поширенні коронавірусу, щоб дискредитувати демократів і перемогти на виборах.

Новини партнерів

В уряді пояснили, що буде з карантином після 22 травня
Ток-шоу розвивають в політиках віртуозність, це не просто "забавка" - Карасьов