Конфлікт між двома великими компаніями: поліція розповіла, що не поділили учасники стрілянини у Броварах

Конфлікт між двома великими компаніями: поліція розповіла, що не поділили учасники стрілянини у Броварах
Читать на русском

Співробітники правоохоронних органів встановили, що конфлікт стався між представниками компаній "Союзавто" та "Євроавтоальянс"

Стрілянина у Броварах, яка сталась зранку в п'ятницю, 29 травня, відбулась у зв'язку з розподілом пасажиропотоку між місцевими компаніями. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Національної поліції України.

Співробітники правоохоронних органів встановили, що конфлікт стався між представниками компаній "Союзавто" та "Євроавтоальянс", які не поділили пасажиропотік. Обидві компанії належать підприємцям з Києва.

"Встановлено, що за напрямком "Бровари-Київ" працює маршрут 701, який обслуговує броварське ТОВ "Союзавто", та маршрут 706 ТОВ "Євроавтоальянс", власниками якого є підприємці з Києва. Під час проведення оперативних заходів поліція встановила, що правопорушники приїхали зі зброєю до Броварів вранці, 29 травня, у період із 6:30 до 7:00 год. з боку Києва", - йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці займаються пошуками та затриманням усіх учасників перестрілки.

Як повідомляв APnews раніше, стрілянина за участі перевізників у Броварах сталась через проблему з правоохоронною системою, в якій все складніше стає захищати свої права та інтереси.

Новини партнерів

Євросоюз про закон КНР щодо Гонконгу: готовність дотримуватись зобов'язань під питанням
На радощах випила пляшку пива: у США 103-річна жінка вилікувалася від коронавірусу