Компанія Wargaming оголосила про вихід з РФ та Білорусі

Компанія Wargaming оголосила про вихід з РФ та Білорусі
Читать на русском

Компанія в офіційній заяві зазначила, що більше не володітиме чи керуватиме бізнесом в обох країнах.

Популярна білоруська компанія Wargaming, яка розробила ігри World of Tanks та World of Warships, заявила про вихід з Росії та Білорусі.

Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційну заяву на сайті компанії. Зазначається, що весь свій бізнес у цих країнах Wargaming передадуть місцевій фірмі Lesta Studio.

Таким чином, санкт-петербурзька студія Lesta стане незалежною від Wargaming, а мінську студію взагалі закривають.

"Впродовж останніх тижнів Wargaming проводила стратегічний аналіз бізнес-операцій по всьому світу. Компанія вирішила, що не володітиме або керуватиме бізнесом у Росії та Білорусі й залишить обидві країни", - йдеться в повідомленні.

Звичайно ж, за заявою компанії, Wargaming очікує значних збитків через передачу свого російського бізнесу, жодної грошової компенсації ця угода не передбачає.

"Компанія не отримає прибутку від цього процесу ні сьогодні, ні в майбутньому. Навпаки, ми очікуємо на значні збитки в результаті цього рішення", - йдеться в повідомленні.

Впродовж перехідного періоду діючі продукти залишаться доступними в Росії та Білорусі та керуватимуться новим власником.

Раніше APnews повідомляв, голландська пивоварна компанія Heineken вирішила повністю припинити свою діяльність у Росії, а весь свій бізнес у цій країні продати.

Новини партнерів

При ворожому обстрілі Очакова та Миколаєва 3 квітня загинули вісім людей
Папа Римський Франциск підтвердив свою готовність приїхати до України