Комітет Ради рекомендує зменшити грошову заставу на виборах у дев'ять разів

Комітет Ради рекомендує зменшити грошову заставу на виборах у дев'ять разів
Читать на русском

Документом пропонується вираховувати розміри грошової застави за формулою: чотири мінімальні заробітні плати на 90 тисяч населення

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади порекомендував парламенту зменшити грошову заставу під час виборів у дев’ять разів. Про це повідомляє APnews з посиланням на інформаційне управління апарату Верховної ради.

На засіданні у четвер, 23 квітня, члени комітету розглянули законопроект №2769 "Про внесення змін до статті 225 Виборчого кодексу України (щодо розміру грошової застави)". Документом пропонується вираховувати розміри грошової застави за формулою: чотири мінімальні заробітні плати на 90 тисяч населення. У населених пунктах із населенням до 90 тисяч пропонується зберегти передбачену у Виборчому кодексі відсутність застави.

"У разі ухвалення законопроекту розмір застави зросте у порівнянні з тим, який застосовувався на виборах 2015 року, оскільки збільшилась мінімальна зарплата, однак він буде в межах норми для того, щоб на місцях партії змогли взяти участь у виборах і могли зареєструватись міські голови", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, заступники генерального директора "Укроборонпрому" Мустафа Найєм та Роман Бондар виступили за ліквідацію державного концерну і трансформацію його в шість окремих корпорацій.

Новини партнерів

"Так, це правда": Шахов підтвердив листування з Джокером
Інфікованій коронавірусом нардепу Скороход відмовили в лікарняному