Комітет Ради повідомив іноземним парламентам про спроби Росії ослабити санкції

Комітет Ради повідомив іноземним парламентам про спроби Росії ослабити санкції
Читать на русском

Комітет закликав міжнародну спільноту протидіяти дезінформації та спробам Росії уникнути відповідальності

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва під час засідання у четвер, 23 квітня, ухвалив текст звернення до національних парламентів іноземних держав, міжнародних організацій та їхніх парламентських асамблей щодо спроб Російської Федерації домогтися послаблення або скасування міжнародних санкцій, запроваджених у відповідь на збройну агресію РФ проти України, під приводом боротьби з пандемією COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на інформаційне управління Апарату Верховної ради.

Комітет закликав міжнародну спільноту протидіяти дезінформації та спробам Росії уникнути відповідальності за грубі порушення міжнародного права та сприяти подальшому дотриманню міжнародним співтовариством чіткої позиції.

Крім того, комітет закликав реагувати на нові випадки порушень міжнародного права зі сторони Російської Федерації, зазіхання на суверенітет і територіальну цілісність України та інших держав запровадженням нових санкцій та обмежувальних заходів.

Як повідомляв APnews раніше, Росія винесла на затвердження Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй новий документ резолюції, що має сприяти послабленню санкцій, у середу, 22 квітня, проте Україна заблокувала його.

Новини партнерів

Україна починає клінічні випробування препарату для боротьби з коронавірусом, - Зеленський
Зеленський назвав дві умови, за яких Україна почне виходити з карантину