Комітет Ради підтримав законопроект, який дозволяє чиновникам приховувати позашлюбних дітей - нардеп

Комітет Ради підтримав законопроект, який дозволяє чиновникам приховувати позашлюбних дітей - нардеп
Читать на русском

Ймовірно, за нього будуть голосувати вже 12 травня

У розпал пандемії в Раду внесли законопроект, який дозволить чиновникам приховувати позашлюбних дітей. Комітет з антикорупційної політики Верховної Ради підтримав цей законопроект 5 травня і рекомендував приймати його за основу і в цілому. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву нардепа партії "Голос" Ярослава Юрчишина в Facebook.

"Комітет з антикорупційної політики можна легко перейменовувати в комітет корупційної політики. Тільки що голосами частини Слуг народу і ОПЖЗ визнано некорупційним і рекомендується приймати законопроект 3355-1", - написав нардеп.

Нагадаємо, законопроект №3355-1 передбачає дозвіл чиновникам на те, щоб не вказувати в деклараціях своїх позашлюбних дітей. Законопроект внесли 28 нардепів, серед яких віце-спікер Ради Руслан Стефанчук, нардепи Сергій Шахов, Денис Монастирський, Михайло Радуцький, Євгенія Кравчук та інші.

"Чекайте 3355-1 в порядку денному 12 травня як антиепідеміологічній. Чому такий поспіх? 1 червня завершується літнє декларування. Треба встигнути все переписати на дітей, зареєструвати дітей в інше місце (бажано 29 грудня), залучити радників на громадських засадах. Весна прийшла, своїх садити не хочеться", - прокоментував дії комітету нардеп" Голоси ".

Нагадаємо, раніше редакція APnews порівняла стару і нову версію законопроекту, в результаті чого було визначено основні положення запропонованої версії документу.

Читайте також:

Новини партнерів

Lady Gaga та Барак Обама з дружиною: YouTube проведе онлайн-випускний
Приїхали з понад 30 міст: активістка розповіла, чого вдалось досягнути на мітингу під Кабміном